Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Számotokra szimpatikusabb és...

Számotokra szimpatikusabb és népszerűbb lesz Magyar Péter ha valóban erős megalapozott bizonyítékokat tud mutatni a kormány ellen vagy nem?

Figyelt kérdés
márc. 23. 13:07
A kérdező szavazást indított:
Igen határozottan szimpatikusabb lesz
Abszolút nem, ettől ugyan olyan rossz véleménnyel leszek róla
Teljesen hidegen hagy hogy milyen felvételeket fog mutatni
25 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen hidegen hagy hogy milyen felvételeket fog mutatni
márc. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Számomra, max szimmpatikus tud lenni, de népszerű nem, mivel egy ember vagyok. Buktassa meg a kormányt, akkor majd, talán.
márc. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
#2: mindig könnyű a győztes mellé állni, amikor a munka már el van végezve…
márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szimpatikus nem lesz sehogy. Ilyen háttérrel ez nem tudom, hogy lehetséges-e


De el tudok képzelni olyan körülmény, hogy mellé rakjam az X-et.


Annyira a kezdetén vagyunk a dolgoknak, annyira ismeretlen az egész ember. Tehát nekem többet kell tudnom, egyrész a múltjáról: mert az nagyon nem szimpatikus, hogy valaki végig nyalja-lopja-hazudja az élete első felét, asszisztál egy ilyen rendszer működéséhez.. Ezekről vallania kell. Nem csak rébuszokban, hanem konkrétan el kell mondani, hogy "ez volt, ezt csináltam, ez lett belőle. ez voltam én."

De persze, ha az emberek mellette állnak, akkor sokkal fontosabb az, hogy milyen jövőképet tud adni.


Bár persze az is bőven elég, ha eltakarítja a fidesz vezetőséget, aztán szépen eltűnik ő is.

márc. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen határozottan szimpatikusabb lesz.
márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!