Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Már mindenki látja, milyen...

Már mindenki látja, milyen látványosan omlik össze a szervezett hazugságoktól és korrupciótól az Orbán kormány?

Figyelt kérdés

Szájer, Kaleta, Völner, Rogán, Borkai, Novák, Varga, K. Endre, V. Janos, Schadl, Balog....

Magyar Péter pedig még csak most kezdi szivárogtatni az infókat…



márc. 23. 21:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Egyéb, kifejtem
27 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Egyszerűbb lenne leírni a fideszes politikusok közül hogy ki nem korrupt vagy aberált
márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Dehogy látja mindenki. A fidesz szavazóbázisa kb megrengethetetlen.
márc. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
A fideszesek naivak sajnos
márc. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
13%

Orbán bukása.

Can you compete?

Now is your time

Run when you hear that whistle blow

Are you on my team?

Or stuck on the sidelines / waiting for someone / to tell you to go? (go, go, go, go, go, go, go, go)

márc. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem ,még sok gomba van köztünk.
márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Aha. Szerintetek ugyebár nincs is illegális migráció, a covid nem is veszélyes járvány, az oroszokat megbuktatják a szankciók, meg Putyin már többször meg is halt - ellenben Biden milyen jó elnöke az USA-nak.

valahogy így "értitek" ti azt is hogy most összeomlik az Orbán kormány. megint.

márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
#4 vagyok sidelines = fidesz
márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
A fideszesek hülyék, nem látnak ők semmit.
márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nem látok semmilyen öszeomlást. A főni és Tóni vidámabb mint valaha. Az, hogy most pár számukra szemrebbenés nélkül beáldozható pártkatona bukik, őket semennyire sem zavarja. Magyar Péter hisztizése pedig még jól is jön nekik, mert valszeg egy minden eddiginél nagyobb közpénztolvajlásről, hazaárulásról, maffiatevékenységről tereli el a figyelmet.
márc. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Semmi nem lesz, mert fideszeseket nem érdekli a korrupció! Ezt kéne már végre felfogni agyilag, ezzel nem lehet megdönteni, hiszen minden szavazójuk is korrupt a maga szintjén, ők is lelkük mélyén azt gondolják, "ha én ott lennék ,én is ellopnám". És ha megfogdosnak pár szerencsétlen gyereket az sem érdekli őket, mert nem érinti őket, nem az ő gyerekük. Baromi egyszerű. Az érinti őket, hogy okosan látványosan marketingelt jótéteményeket tesz a kormány és harcol szavakban a gonosz prüsszel soros migráncs b uzik ellen, amit az átlag magyar szintén gyűlöl. És sokszor dob egy koncot nekik, 13.havi nyugdíj, adóvisszatérítés, fiatalok adókedvezménye rezsidémon elleni harc ,csok stb stb, ez mindenkinek befogja a száját és a szemét fülét is. Szemükben az ellenzék vergődése nem számít, vagyis azt mondják, ők is ugyanúgy lopnának, de még a koncot is elvennék, és beengednék a migráncsot mert lefekszenek az Eu minden döntésének.
márc. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!