Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a magyar érdek? Hogy...

Mi a magyar érdek? Hogy Oroszország vagy Ukrajna nyerjen?

Figyelt kérdés

Ha Putyin győz vajon elég lesz a neki Ukrajna vagy vérszemet kap?


Vagy esetleg ha Ukrajna győz Putyin bedob egy all int, szóval Ukrajna jobban teszi ha megadja magát?



Mi lenne a legjobb kimenetel ami nem jár világháborúval?



márc. 24. 16:12
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
49%

#20

Valaki segít értelmezni ezt a hozzászólást!?

Nem igazán értem mit szeretett volna írni a hozzászóló pedig elég komoly magyar és történelem érettségit írtam anno. Úgy gondolom jó a szövegértésem.

márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
31%
A magyar érdek az az hogy pártatlanak kell lenni és nem Putyinhoz húzni mint az Orbán teszi.
márc. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
Ha Orbánt kérdezed akkor Oroszok, de ha a nép többségét akkor Ukrajna.
márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 Jeffrey Spender ***** válasza:
76%

# 20


A hitleri Németország, az tett minket tönkre.


Meg az Osztrák - Magyar Monarchia sem volt egy sikertörténet.

márc. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 Jeffrey Spender ***** válasza:
57%

# 1


Szólok, 2014 előtt is már ott voltak az oroszok a Krímben.


Meg Ukrajna az 50 %-ban orosz, és 50 %-ban nyugati érzelmű volt.



[link]


[link]



Magyarországnak mivel jobb, ha a Krím ukrán ?


Nekünk indifferens, hogy orosz.

márc. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
0%

"Meg Ukrajna az 50 %-ban orosz, és 50 %-ban nyugati érzelmű volt."


Ismét sikeresen bizonyítottad, hogy politikailag teljesen fogalmatlan vagy és azt sem tudod mi az elnökválasztás.

márc. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 Jeffrey Spender ***** válasza:

Mert szerinted az elnökválasztás az mit takar ?


Ezt a szöveget hányadszorra kopipéjszteled be ?

márc. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 Jeffrey Spender ***** válasza:
73%

Nekünk a szomszédban vannak ukránok, vendégmunkások, akik menekültek lettek, eszük ágában nincs visszamenni Ukrajnába.


Találkoztam velük, elsőnek angolul próbáltam hozzájuk szólni, sajnos sem a 22 éves, sem az 50 éves nem tud angolul, még egy full alap szinten sem.


Másnap összefutottam velük, addigra bevágtam egynéhány alap orosz kifejezést, azt már értették, és örültek neki, hogy végre valaki beszéli a nyelvüket. Ukránoknak vallják magukat, de attól még oroszul beszélnek a legnagyobb természetességgel.


Természetesen ők sem örülnek Putyin háborújának, szidják őt is, de attól még Zelenszkijt sem fogják szeretni, különben nem léptek volna le az országukból a háború előttről. És ha valaki oroszul szól hozzájuk, nem veszik sértésnek, nekik az az anyanyelvük, miattuk megtanulok oroszul.



Összegezve vannak


- nacionalista ukránok,


- ukránoknak vallók, orosz nyelvet használva,


- orosz identitásúak,


- és olyanok is, akiknek mindegy, hogy ukrán, vagy orosz zászló lobog a városházán, és a közélet nyelve nekik továbbra is orosz

márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 Jeffrey Spender ***** válasza:
41%

# 14


Putyin az mondta, hiba volt beavatkozni 56-ban.


A Kreml többi része nem tudja, mit mondjon.


Vannak Sztálinista őskövületek is.


Van olyan hadtörténelmi múzeum Oroszországban is, ahol az Orosz Hadsereg 20 - 21. századi felszerelésével foglalkoznak, és teljesen semlegesen említik 1956-ot, nem pedig ellenforradalomnak / reakciósoknak / meg hasonló sztálinista jelzőkkel élnek.


És az átlagembert meg nem érdekli sem 56, sem más ilyen, ők csak Oroszország belföldi dolgait ismerik, úgy - ahogy.

márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
57%
lassan kezdek azért drukkolni az oroszoknak hogy a sok selejtes lipsi (pl a 26-os) hátha eret vág miután fukkrajna veszít. ha bekövetkezik mi lesz az életetek célja?
márc. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!