Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Debreceniek túlnyomó többség...

A Debreceniek túlnyomó többsége akarja az akkugyárakat, azért 90 %-os Papp László támogatottsága?

Figyelt kérdés

márc. 24. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom.
márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
A debreceniek buták mint az anyaföld.
márc. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Megerdemlik!
márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Fsms ***** válasza:
61%
Kiderül a választáson. Ha ezek után is megszavazzák, akkor jobb lesz külföldön folytatni.
márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
74%

Aki a fideszre szavaz az a pedofil mentegetőkre szavaz aki akugyárat rakhat bármikor a nyakadba.


El lehet dönteni hova szavazol, nem bonyolult ez.

márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%

"Szeretem" az olyan kérdéseket, amelyek egy hamis állításból vonnak le következtetést.


Hol van Papp Lászlónak 90%-os támogatottsága? És lerágod a töködet nyilvánosan a Nagytemplom előtt, ha nem kap annyit júniusban?

márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Hát itt Debrecenben elalélnak az emberek, ha meghallják a jóságos polgi nevét. Cívis vagyok, nagyon jól ismerem ezt a várost. Már köszönő viszonyban sincs azzal, ahol születtem. A belvárosi polgári házakat már rég lebontották, az Óvárost is teljesen átalakították. A Főtér és környéke kikövezve, a régi parkoknak nyoma sincs. Jóval túl a hatvanon folyton azt hallgattam, Debrecennek nincs vize, Debrecen mezőváros, nagyon jó minőségű földjeink vannak. Azaz voltak. Most ide építenek (jelenleg 3-ról tudok) hatalmas vízigényű akkugyárakat, annyi már itt a kínai, hogy egyes városrészeken nem látni magyar embert. A rengeteg Erdélyből, Kárpátaljáról, a környező falvakból betelepült új lakó viszont el van ájulva a polgitól, ez a hely nekik maga a csoda. Sajnos, mi cívisek egyre kevesebben vagyunk, a polgi sem debreceni, nem is ismerte a régi Debrecent. De legalább van minden sarkon szállodánk. A Nagyerdőben minden második fa ki van dőlve, kiszáradva, évekig el sem viszik, csak a stadion és az új fürdő környezetével foglalkoznak, ott szerencsére sikerült szinte mindent lekövezni. De az emberek boldogok, hogy jönnek a gyárak, lesz munka. Valamikor ez egyetemváros volt, ma meg?....Szóval nagyon nagy a polgi támogatottsága, azt látom. De még mindig nem tudom, miért ekkora öröm számukra az akkugyár, az akkugyárak?
márc. 24. 21:23
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Nem a debreceniek - a barátom elmondása szerint - ugyanolyan hülyék mint az átlag fidesz szavazó. Fogalmuk sincs a világról, buták és a propaganda simán agymossa őket.


A haverom anyja tanár volt, szegénységben éltek és most a TÜNTETŐ TANÁROK ELLEN VAN mert a fidesz azt mondja neki.


Sajnos a vidék ilyen, sötétek ott az emberek.

márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz, és nincs is 90%-os támogatottsága!

Ha nyer, nem azért nyer mert akkugyár épül.

Azért nyer, mert az ellenzék egyes alkotóelemei képtelenek felfogni, hogy csak összefogva nyerhetnek!

Egy csomó párt egybe állt, és közösen jelöltek polgármestert, erre a Civil Fórum ráindít egy másik, többször bukott jelöltet! Normális???

Így biztos hogy Papp nyerni fog.

Különben az akkugyár már felépült, leállítani már nem lehet.

márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos tuti nyerni fog. Azért ne higgyétek, hogy a Debreceniek mind agymosottak. Csak itt tényleg "úgy tűnik", mintha kolbászból lenne a kerítés. Folyamatosan épül a város, minden lekövezett vagy a közepén leaszfaltozott utcát 10-en nagy csindradattával átadnak, állandóan a képünkbe tolják a "gondoskodó" város propagandát. A romák lakta telep az képviselője az egyik alpolgárnmester, hihetetlen fejlesztés folyik ott. Dől a pénz a városba, ez tény. Sokan CSAK ezt látják. És tapsolnak boldogan az akksigyáraknak. Meg az épülő kínai lakótelepeknek.
márc. 24. 23:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!