Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek nem volt kockázato...

Szerintetek nem volt kockázatos Magyar Pétertől, hogy már napokkal előre beharangozta a Fideszre veszélyes hangfelvételeit?

Figyelt kérdés

Előre lehet tudni azt, hogy milyen típusú bizonyítékokkal készül, ki(k)re lesz igazán veszélyes és hogy melyik napon tervezi őket a rendőrség elé tárni.

Nincs ebben az egészben az a kockázat, hogy ha már ilyen részletes információkat lehet tudni az "atombombájáról", akkor ezalatt az idő alatt Orbánék és Rogánék rég kidolgozhatnak valami ellentervet, amivel a saját bőrüket menthetik?

Szerintem egy ilyen akkor üthetett volna igazán, és akkor lett volna kellően nagy gyomros a Fidesznek, ha hirtelen, felvezetés nélkül történik. Akkor váratlanul érte volna őket az újabb botrány (miközben még a régi sem ült el teljesen), és rendesen megbolygathatta volna náluk az állóvizet.

De sehol máshol nem látok kétkedő hangokat ezzeé kapcsolatban, szóval lehet, hogy csak én siklok el valami folött.

Nektek mi a véleményetek?



márc. 25. 02:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
márc. 25. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
Mivel ezek vélhetően egyáltalán nem veszélyesek senkire, ezért igyekszik ezt nagyotmondással meg az idő húzásával pótolni, addig is rá figyelnek.
márc. 25. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ez az egész már túl szinpadias. Holnap van az utolsó esélye arra, hogy bizonyitson valamit, ha valamilyen okból kifolyólag mégsem fogjuk megismerni a tutit, akkor az ember politikai karrierje rekord rövid lesz.
márc. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem, mert nem lesz nagy probléma belőle semmilyen értelemben sem.
márc. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két opció van. Az első, hogy MP-nek nincs annyira súlyos bizonyítékként szolgáló hangfelvétele, így muszáj azt valahogy eladnia neki.


A második pedig az, hogy igazat mondott minden interjúban, azaz szimplán meglepte, hogy ennyi ember beállt mögé, mennyien ajánlottak fel támogatást stb stb, és ő hazafias kötelezettségének érzi, hogy akkor megtesz mindent, hogy változzon a rendszer.


Holnap megtudjuk, hogy melyik opció valós és akkor lesz érdemes erre visszatérni.



Az azért jó jel, hogy MP jogász, a családja magasabb rangú emberekből áll és Bárándy nem egy kezdő ügyvéd. Így ha szerintük megéri ezzel az üggyel foglalkozni, akkor valóban szaftos hangfelvétel lehet MP birtokában.


Én személy szerint viszont attól félek, hogy szerintem ők bíznak abban, hogy más fideszesek is elkezdenek beszélni a hangfelvételek után és így lenne ez az ügy valóban kellemetlen a fidesznek. Ha pedig ez tényleg így van, akkor MP-t és minket bizonytalanokat meg ellenzékieket is hatalmas csalódás fog érni.

márc. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

És végül is mi lett?


Lesz végre Kánaán?


Most már mindenki kap munkát? Mindenki kap pénzt? Lesz nekem is sportautóm és motorom, ahogy Gyöngyösre jövő Nyugatiaknak van?!

márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
67%
6, a nyilvánosságra hozott felvétel alapján több jogi eljárás is inditható lenne -egy normális országban-.
márc. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!