Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az jó jel, hogy az ősfideszes...

Az jó jel, hogy az ősfideszes Vitézy úgy próbálja lerázni magáról a fideszesség bélyegét, mint kutya a vizet?

Figyelt kérdés
Egyértelműen cikinek tűnik a fideszesség itt Budapesten

márc. 25. 16:24
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez biztató fejlemény
Ez szomorú, mert fideszesnek lenni menő, az a normalitás forradalma az aberracio ellen
Én aztat nem tudom 😳
14 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Volt egy két rossz elképzelése, nem is értem miért indul.
márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
18%
Teljesen rendben van, amit csinál. Az nincs rendben, amit Karácsony csinált az elmúlt 5 évben.
márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%

Értelmes emberek között ciki Fideszesnek lenni. Nem véletlen hogy a vidékiek a fideszesek, ott is a szegény, tanulatlan réteg.


Ha egy meetingen ahol külföldiek is vannak megemlítenéd, hogy milyen jók ezek a propaganda plakátok vagy milyen szépen szídja az EU-t és a nyugatot Orbán Viktor, meg elmondanád hogy te büszkén az oroszokat támogatod... elég furán néznének rád.

márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3:


Na igen.. erre kb. annyit tudnak csak kinyögni, hogy hat ugye ez csak hatalomtechnika, nem kell komolyan venni.

márc. 25. 16:36
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Bezzeg Magyar Péter, az ellenzéki messiás!!! Neki semmi köze a Fideszhez.
márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5:


Nekem aztán biztos nem messiásom, de jól mulatok azon, ahogy a fülkeforradalom felfalja gyermekeit 😁

márc. 25. 16:52
 7/13 anonim ***** válasza:
20%
Vitézy legalább kilépett Orbán s@ggéből. Karácsony ezzel szemben az ország egyik legnagyobb felhatalmazását arra használta, hogy belépjen Gyurcsány s@ggébe, s ott tetszelegjen a DK lista élén.
márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%
Úgy fideszes ő, mint mzp vagy magyar petike. Ha valaki nem fúj egykövet dollárbaloldallal, akkor már fideszes? A lakosság 3/4-e nem a dollárbaloldalra szavazott, akkor ők is mind fideszesek ?
márc. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
Fideszkutya még mindig ez az ember. Csak a szája jár. Ide tettek kellenek!!
márc. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
"Itt élek, én nem vártam mást..." (Bikini: Valahol Európában).
márc. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!