Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehetséges, hogy ha Magyar...

Lehetséges, hogy ha Magyar Péter a nyilvánosságra hozza a hangfelvételt, Magyarország népe az utcára vonul, ahogy anno az őszödi beszéd hallatán is tették?

Figyelt kérdés

márc. 26. 00:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
29%

#20:

Rossz emberbe kötöttél bele.. Nem törődtem eddig sem bele.


Képzeld, a KATA tüntetésen, 2022-ben, amikor az MKP-s hídfoglalás volt, az emelvényükön kb 2x is, mikrofonnal a kezemben, nem eltakart arccal, fogalmam sincs mennyi (de sok) tüntető előtt elmondtam a kormány kritikus véleményem pár percben. (Nem vagyok a pártjuk szimpatizánsa, de jó esett elmondani, és meg is tapsoltak.)


Lehet persze fikázni, hogy MKP, meg "csak" ennyi, meg viccpárt... de kérem csak az szóljon be (vagy mások), ha ennél többet tettek. Én legalább felkeltem a kanapéból már.

márc. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%

#21:

Látod? Jól leszavaztak :D :D


Úgy látszik mégsem érdemes kimenni, és nyíltan agitálni a kormány ellen egy tüntetésen. Mert ez még a kormányváltást akaróknak sem tetszik.


Jobb ha inkább mégis a kanapéban maradsz. Az sokkal elfogadottabb ellenállási módszer a kormányváltók körében is. Mert úgy legalább lehet állandóan ellenzéki pozícióban maradni, és kritizálni... :D :D :D

márc. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
22, valaki mást is lepontoztak, úgy látom...
márc. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

21:


Gratulálok,’hajrá!

márc. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!