Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért lett nyilvánosságra...

Miért lett nyilvánosságra hozva a Gruevszki-ügy?

Figyelt kérdés

Nem értem, ha valaki menekül, az miért posztolgatja facebookon hogy éppen hova menekült. Nem értem a logikát.

A kormány részéről pedig azt nem értem hogy miért lett ez az egész ennyire nyilvánosságra hozva, mikor az egészet teljesen el is tusolhatták volna a kutya nem gondolta volna hogy ide menekül. Ha meg valaki véletlenül rájön akkor ráfoghatják hogy személyes vagy hivatali vagy más okból nem hozhatták nyilvánosságra, elvégre azok a migránsok akik pozitív elbírálásban részesülnek azok sincsenek nyilvánosságra hozva. Arról a tényről nem beszélve hogy a nemzetközi közegben mennyire rossz véleménnyel lesznek rólunk hogy egy jogerősen elítélt embernek menedék jogot adnak, ami biztos nem tesz jót az országnak. Valaki el tudná nekem magyarázni hogy mi a logika e mögött? Kérlek bennetek hogy a kérdésre válaszoljatok, nem vagyok kíváncsi hogy ki mennyire utálja vagy épp imádja ezt a kormányt azt lehet épp eleget olvasni bárhol máshol, bárki aki eltér a témától azt kéntelen leszek lepontozni... A korrekt válaszokat előre is köszönöm.



2018. nov. 20. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerinted egy volt miniszterelnök menekülését, aki 12 éven keresztül pusztította az országát, ennyire titokban lehet tartani?
2018. nov. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
# 1 Magát a menekülést nem, viszont azt hogy hova menekült az bőven titokban lehetett volna tartani, ha sikerült minden gond nélkül ezen a szigorúan őrzött határszakaszon áthozni akkor ez már gyerekjáték lett volna. Ráadásul maga a menekülő monda meg hogy hova menekül amiben nem látok semmiféle logikát.
2018. nov. 20. 20:37
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

Látod a tranzitországok hatóságai még a szállító autók rendszámait is kiadták. Ha nem ez a hülye posztolja ki akkor nem derült volna ki? Idővel, kiderült volna.


Ha titokban tartjuk akkor is legfeljebb jobbnak látszunk, de ugyanolyan erkölcstelenek vagyunk. Ha később derül ki, akkor még hazugok is leszünk. Ez sem jobb forgatókönyv. :D

2018. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Az igaz hogy furcsa hogy miért írta ki a facebookra. Hahó itt vagyooook! A céltáblaaaa! Miközben állítólag veszélyben lett volna az élete Macedóniában (azaz az ottani börtönben).

Gyanítom hogy egyszerűen csak ennyire felfuvalkodott hólyag (mint ahogy a köreiben mindenki) hogy amikor már biztonságban érezte magát akkor ezt az orra alá akarta dörgölni a macedón kormánynak és népnek.

2018. nov. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Az exhibicionista emberek szeretik a feltűnést.
2018. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

1.

Hogyan pusztította Macedóniát 12 évig, konkrétan?

2018. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ahogy látom ti sem nagyon értitek a logikáját az egész ügy publikálásának. Mindenkinek járt a zöld pacsi. :)
2018. nov. 21. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!