Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol hallgatható meg Magyar...

Hol hallgatható meg Magyar Péter beígért bizonyítéka ami miatt még ma lemond a kormány és atombomba erejű?

Figyelt kérdés

Én csak egy 2 perces hangfelvételt találtam egy családi beszélgetésből, ahol semmi konkrétum nem hangzik el és konkrétan mint egy vallatáson Magyar Péter adja Varga Judit szájába a szavakat és direkt úgy kérdez, hogy csak rossz válasz legyen de még így is gyengére sikerült.


Vagy ez lett volna az a bizonyos atombomba ami buktatja a kormányt és ezzel a felvétellel haknizott már hetek óta? Ha igen az elég sajnálatos mert ez petárda volt nem atombomba és senki nem bukik miatta maximum a lufiját pukkasztotta ki..


márc. 26. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
60 IQ-val nyilván nem értik a fidesz szavazók, hogy mit jelent ez a felvétel. De szerintem magyar péter nem is a vidéki suttyókat célozza akik mondatokat se tudnak értelmezni.
márc. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%

Elég gyenge erkölcsi érzéked van ha neked családi beszélgetés amikor az igazságügy miniszter arról panaszkodik a legfőbbügyész nem végzi jól a dolgát mert nem tudott minden fideszre terhelő bizonyítékot eltüntetni.


Erőlködj még ezen.

márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ilyen.
márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1


Nem vagyok vidéki suttyó, bár én nem nézem le a vidékieket sem ahogy a magadfajta teszi. Magyar Péter egyébként pont, hogy az egybites belpesti rajongótábornak, a nyugdíjasoknak, meg a politikáról semmit nem tudó fiataloknak(akik csak lázadni akarnak a rendszer ellen) teszi a fejét. Elég gyengusz, ebből sose lesz választási győzelem.


#2


Nem hangzott el ilyen. Az, hogy ti ezt így szeretnétek értelmezni meg az édeskevés.

márc. 26. 15:50
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

4# Édeskevés... akkor miért szór ki a propaganda média százmilliót mindenféle facebook és youtube hirdetésekre? Miért jelent meg egyszerre 50 cikk minden kormánypárti honlapon és hírportálon azonnal?


Pont az olyan buta emberek miatt mint te, mert tudják hogy baj van és hülyíteni kell a szavazókat.

márc. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4/4


https://www.youtube.com/watch?v=uG89xLNE5w4


"VJ: Persze, magukat kihúzatták, javasolták az ügyészeknek hogy mit kéne kihúzni, de azt nem mind tartották be, nem volt rá lehetőségük, ez a nagy probléma, ez egyértelműen azt mutatja hogy ez azért történhetett meg mert az ügyészségen belül polt nem ura a helyzetnek."


Jóminiszterasszony azon sajnálkozik polt nem elég kézivezérelt és hiába adták ki parancsba mit tüntessen el nem lehetett már eltussolni.

márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5


A buta te vagy, aki bedől ennek, csak nem esik le.


Mikor két pólus van vagy két érdekellentét, akkor nem hagyhatja az egyik fél, hogy csak a másik fél érvényesüljön és csak az ő "igaza" legyen hallható.


Ahogy a balos szenny tolja Magyar Petike szekerét, és ahogy öntik a pénzt Magyar Petikébe is, mivel nyilván a két szép szeméért volt pl. több tíz milliós "fellépése" március 15.-én, úgy a másik oldalnak is le kell hoznia a cikkeket. Vagy azt szeretnéd, hogy csak az beszélhessen Petikéről aki nyal neki meg elmondja, hogy "jajjj de jól néz ki biztos jól vezetné az országot" , stb.?


Biztos sokan fognak vele egyébként ezekután komolyabb háttérbeszélgetéseket folytatni, miután a gyerekei anyját dobta a hiénák elé egy rejtett családi beszélgetéssel. :)


Megsúgom neked, hogy nem a kormányt mondatta le, hanem a saját politikai karrierjének a nyaka köré tekerte a kötelet és leugrott a székről. Magyar Petikének meszeltek, ha nincs más a tarsolyában akkor nyilván megmarad még pár hétig/hónapig a nagyobb tábor, aztán szép lassan kipukkad a lufi és ha még jelen lesz 2026-ban akkor beáll a törpepártok közé, ezzel tovább szeletelve az ellenzéki tortát, ezzel kedveskedve a Fidesznek.


Ha te a mai nap után itt kormányváltást meg hasonlót vizionálsz akkor hülyébb vagy mint aminek tűnsz, pedig a mondadód alapján nem tetted magasra a mércét.

márc. 26. 16:06
 8/12 A kérdező kommentje:

#6


Öngól. Ezzel kiderül, hogy az ügyészség nem úgy táncol ahogy a Fidesz fütyül. Kvázi jogállam van és demokrácia, az ügyészség független.

márc. 26. 16:07
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

8# Istenem kérdező... te komolyan valami autista lehetsz.


Ez azt jelenti, hogy nem tudtak MINDENT ÁTÍRNI AMIT AKARTAK és utána küldenek valakit, aki ezt majd megteszi. És hogy polt péter NEM TUDJA ELLÁTNI A FELADATÁT MINT A FIDESZ MOSDATÓ EMBERE.


Felétek általános iskola sincs, ahol olvasást tanítanának?

márc. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%

7/7


Nagyon szép beszéd volt, mármint mellé beszéd.


A volt igazságügyminiszter sorban elmondja hány törvényt szegett meg, hány jogilag aggályos cselekmény tudatában van te meg baloldalazol :D


Próbáltam lezuhanni a szintedre de nem tudom ilyen primitíven elmutogatni mi a gond a sorozatos törvényszegésekkel mert neked ez nem probléma :D

márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!