Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az igaz lehet, hogy Varga...

Az igaz lehet, hogy Varga Judit MASSZÍV alkoholista?

Figyelt kérdés

Több forrásból is hallottam:

-Egy közeli ügyvéd ismerősöm, aki még évfolyamtársa volt az egyetemen, Miskolcon, mesélte, hogy annak idején ő volt a legnagyobb részeges csaj az évfolyamon (meg még egyéb cifra dolgokat is mesélt róla, de azt most inkább nem részletezném)

-Mentős körökben is terjed, hogy többször is "rosszullét" miatt ki kellett vonulni hozzájuk, mert kicsit többet ivott a kelleténél.

-Többször is láthatóan ittasan vezetett (ezt a minisztérium recepciósa mesélte), dehát egy rendőr sem merte felvállalni az eljárást.



márc. 26. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen férj mellett nem lennék meglepve.
márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
99% szerintem
márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ezt én is hallottam, egy pincér ismerősöm mesélte, hogy ilyen zártkörű kormányzati partikon rendszeresen hullarészegre issza magát.
márc. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
80%
Ez 100%, nekem is mesélték, hogy olyankor merev részeg, hullarészegen mutogatja magát, állandóan be van rúgva.
márc. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
85%

Esélyes, hogy igaz, hiszen azon az ominózus estén sem volt túl józan, amikor másnap reggel ment csak haza és behisztizett és ki akart ugrani a pinceablakon:


[link]

márc. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
84%
Siman kinezem belole, a jogaszok gyakran es sokat isznak altalaban, rajta meg az arcan is latszik. Ez lehet az oka a duhrohamainak is meg gondolom a valasnak is.
márc. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Tuti hogy az, látszik rajta.
márc. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

"zártkörű kormányzati partikon rendszeresen hullarészegre issza magát"


Tegyük hozzá, ilyen alkalmakon mindegyik politikus durván tolja. Pia, kokó, szex. Újítottunk fel működő szállodát, az alkalmazottak azt mesélték, hogy a zártkörű politikai partik után a legdurvább összetakarítani a szaros lepedőt.

márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Hogy masszív alkesz lenne, azt kétlem. A nők arcán nagyon meglátszik ha rendszeresen piálnak, megereszkedik a szem körül, és az arcon a bőr, és jellegzetesen petyhüdt lesz, és ezt nem látom a képein. Az, hogy néha bepiált, ilyen férj mellett nem is csodálkozom rajta, különben hogy valaki mennyire részegedik le az alkoholtól meg erősen személyfüggő, láttam csajszit akit egy sör kiütött, és olyat is, akin fél üveg vodka meg se látszott.
márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%

Érdekes, hogy eddig senkinek nem tűnt fel, most meg mindenki látja rajta. :D

Gyengék vagyok DK-s propagandisták!

márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!