Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 300 fős tüntető tömegbe...

A 300 fős tüntető tömegbe bukik majd bele a kormány?

Figyelt kérdés
Nevetséges bohózat az esti "tüntetés" 200-300 ember van kint. Ettől kellene rettegnie a kormánynak?

márc. 26. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Magyar Péter létrehozza az új 5%-os pártját, neki ennyi volt a lényeg, ki tudja élni a vágyait és jöhet a sokmilliós fizu (amire már semmi szüksége) ingyen autóval személyzettel a mi pénzünkön. Ez már meg lesz.
márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 PMC Wagner ***** válasza:
93%
Nekem több ezer embernek tűnik az a 2-300
márc. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
1: Nem vagyok benne biztos, hogy meglesz.
márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Pár órával ezelőtt volt meghirdetve. Szerintem nem fair létszámot számonkérni. Én lehet lenéztem volna kiváncsiságból, de nem úgy terveztem a napomat…
márc. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
18%
4# Kifogás mindig van:)
márc. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Konkrétan a teljes vidéki ellenzéki lakosságot ki lehet venni a tüntetők közül, annyira spontán és hirtelen jött ez a tüntetés. A partizánon és a facebookon több mint 30-30 ezren nézték.
márc. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

#5

Nem akarok az ellenzéknek kifogásokat keresni. Nem minden tüntetés a létszámról szól, akart Magyar Péter nyílvánosság előtt beszélni, nem szerveste meg, spontán jött ez, miért kellene szégyenkezni emiatt? Március 15.-én volt tömeg, az a létszámról (is) szólt, ez nem. Nem érzem igazságosnak most ezt számonkérni.


Voltak előre szervezett ellenzéki tüntetések, ahol a pár 100 fő valóban szánalmas volt de ezt nem érzem úgy, hogy az a kategória. Persze, mindenki úgy gondolja, ahogy akarja:)

márc. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
1-es vagyok az ingyen lakást kihagytam
márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Ez semmi volt lófa .., semmit nembizonyít a felvétel. Már kijött a cáfolat, hogy kényszer alatti beszélgetés volt. És mivel a konkrét CSELEKMÉNYRE nincs bizonyíték, vagyis, hogy bármi nevet kihúztak, az egész csak fing volt a szélben. Az ellenzék megint vesztett egy nagy messiást ,lehet hazamenni kis tüntike után persze, ettől se bukik meg a Zorbán. Na nyomjatok dühöske X-eket, vezessétek le a feszkót, és törődjetek bele Magyar Peti is olyan reméyntelenül elbukik mint a másik Peti. Ezekkel a Petikkel csak a baj van :D
márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%
nah megjött NER paprikajancsi a kérdésével
márc. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!