Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most őszintén, a fidernyákok...

Most őszintén, a fidernyákok mit szólnak, hogy konkrétan kilett mondva, hogy az ügyészségen húzzunk már ki ezt-azt alapon megy a jog betartatása?

Figyelt kérdés

Azzal ne jöjjetek, hogy gyurcsány idejében is ez volt mert ilyen nem volt. Azzal se, hogy brüsszel készítette a hangfelvételt, mert így is elég hülyének néz titeket mindenki.

Esetleg azzal szoktak még jönni, hogy vargajudit fejéhez fegyvert fogott magyar és így mondhatta azt amit. De ennél még egy laposföld elmélet is valószínűbb. Tehát érdekelne a véleményetek most erről


márc. 26. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Ha én valaha bíróságra kerülök akkor meglesz a véleményem az ügyészségről.

De ez szerintem a CIA akciója. Februárban Magyaroroszág köztársasági elnökét buktatták meg. Most meg azt akarják elerni hogy Magyaroeoszágon a kormány kénye kedve szerint hoz ítéletet mint a Rákosi rendszerben.

márc. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Na lett egy CIA akciója is :DDD Hát nem is vártam magasabb szellemi teljesítményt tőletek, de legalább viccesek vagytok
márc. 26. 21:36
 13/17 anonim ***** válasza:
13%

Rogán minisztériuma többek között ezekért is felelős: a polgári nemzetbiztonsági szolgálatok irányításáért, a polgári hírszerzési tevékenység irányításáért, a minősített adatok védelmének szakmai felügyeletéért.


Szerinted ezek közül egyikbe se fér az bele, hogy lehallgatások során szerzett adatokkal foglalkozzon?


Mert nem a kihúzás ténye az érdekes, hanem mondjuk az hogy mit húztak ki, ha lehet hinni Vargának akkor nem azt ami a kormány számára ideális lett volna.

Illetve a "bizonyíték" is elég érdekes, mert a videó nem valami hosszú és ott is mindent Magyar ad a Varga szájába, aki ráadásul honnan kéne erről bármi érdemi infót tudjon? Miért kéne vele bármit is megbeszélni ha már minden megtörtént (többek között újságoknak is elküldték) mire az ő embere be kell menjen átnézni az iratokat?

márc. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

#10

Mint mondtam, mert hidegen hagy az egész politikai balhé, korrupció. Nekem legyen tele a zsebem és kész.

márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
42%

"Rogán minisztériuma többek között ezekért is felelős: a polgári nemzetbiztonsági szolgálatok irányításáért, a polgári hírszerzési tevékenység irányításáért, a minősített adatok védelmének szakmai felügyeletéért."


2021-ben ezek még a belügyminisztérium alá tartoztak és csak 2022-ben lettek a nemzetbiztonsági szolgálatok a Miniszterelnöki Kabinet alá, azaz Rogán Antal alá szervezve. A Völner-Schald ügy pedig 2021-es...

márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
59%
Ez az "igazi" kereszténi összetartozás jele csak, nem több.
márc. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%

13*


Engem Tóni ne hallgasson le és a korrupt fszságaival tele a tököm.

márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!