Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tegnapi tüntetésé...

Magyar Péter tegnapi tüntetésén hányan voltak?

Figyelt kérdés
Mindkét oldali média, baloldali és jobboldali is rendesen beleállt Magyar Péterbe, ott ilyen 200 meg 1000 főket írnak, de néztem az élőket és sokkal többnek tűnt.
márc. 27. 08:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
2-3 ezer ember. Kb.
márc. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
200-300 a képek alapjàn. De ez is sok ahhoz képest hogy mikor szervezte meg hogy mekkora pofáraesés lett az atombombàból.
márc. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
9%
Tegnap a meccs miatt nem volt nagy durranás, ma is tart valamit?
márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
17%
Valahol 500-at írtak. Lehet ez áll az igazsághoz közel, mivel ha a két tábor által közölt adatok matematikai közepét vesszük, kb ez jön ki.
márc. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 PMC Wagner ***** válasza:
70%
2-3 ezren kb. Spontán akcióhoz képest a hét közepén ez nem rossz. Egyébként javarészt vidékiek jöttek el, ennyit arról hogy ott csak m1 et nézik. Tessék szépen ott is kampányolni
márc. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Hát ahhoz képest, hogy a hét közepe van, nem hétvége követi, elég sokan, lévén, hogy nem egy héttel hamarabb lett beharangozva a tüntetés.
márc. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%
Egy 2 milliós városban 3 ezren az molyfing se.
márc. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

A Magyar Péter jelenséget sokan félreértik sztem, mert sztem két dolgot külön kéne választani.


Az egyik, hogy amúgy mindenképpen üdvözlendő,és hasznos amit csinál,h léket ver a NER-ben,ezt a tevékenységét abszolút támogatom.


Ugyanakkor ettől függetlenül Magyar Pétert nem tartom alkalmasnak mint politikus,meg emberileg se tartom sokra,tehát nem szavaznák semmilyen formációra,amit ő vezet.


A piszkos elvégzésére jó,de másra nem tartom alkalmasnak.

márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Képek alapján, ahhoz képest sokan, hogy ez egy hirtelen jött ötlet volt. Ami nekem feltűnt, főleg fiatalabb korosztályból, akik még akarnak valamit a saját életüktől és nem a nyugger csapat volt tombolni.
márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
25%
vajon ennél a is fizettek a részvételért?
márc. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!