Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tegnapi tüntetésé...

Magyar Péter tegnapi tüntetésén hányan voltak?

Figyelt kérdés
Mindkét oldali média, baloldali és jobboldali is rendesen beleállt Magyar Péterbe, ott ilyen 200 meg 1000 főket írnak, de néztem az élőket és sokkal többnek tűnt.
márc. 27. 08:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
Ma, vagy holnapra hirdetné, talán ha 1tucat alkesz lenne
márc. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8. És tudsz jobbat? Ki lenne alkalmasabb?
márc. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

12,

Asszonyát jobban terorrizálhatóra érted?

márc. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

13/13


Jelentsd fel. Jaaaa nincs miért? A volt igazságügy miniszter akinek papíron jogász a végzettsége se jelentette fel. Vajon miért?

márc. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

#12

Jobboldaliként mondom, elég szomorú, ha az ellenzék legígéretesebb befutója MP lenne. Ha csak fele igaz amit a családjával művelt, már az roppant kínos, a baloldalról is rengeteg, főleg női szavazót eltántorít, a kétségtelen árulásának körülményei pedig jellemtelenségéről tesz bizonyságot, ez pedig független politikai hovatartozástól, a többségben ellenszenvet kelt. Ez a bűnbánó maffiózó szerep hitelesebb lenne, ha az állítólagos "megvilágosulása", és kirúgása közt felvett NER pénzeket átutalta volna valami karitatív szervezetnek.

márc. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13,

Nagyon sötét vagy, emiatt meg sem próbálom neked elmondani..

márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
61%
15. Nyilván vannak hibák de így is jobb egy fokkal mint ez a profilsimogató korrupt kormány?
márc. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én konkrétan 7 óra körül ott mentem el, kb 600 an lehettek szerintem.
márc. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgy láttam sokan vannak többezerre tippeltem.
márc. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!