Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyhogy vidéken sokkal több...

Hogyhogy vidéken sokkal több embert tud megvezetni a Fidesz, mint a fővárosban?

Figyelt kérdés
Mik lehetnek az okok? Alacsonyabb az egyetemet végzők száma? Budapest sokkal toleránsabb? Az ellenzék ide összpontosul?

márc. 27. 13:22
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
56%

1. Közmunkával zsarolás.

2. Kocsival viszik az embereket szavazni.

3. Van akinek tényleg elég egy kiló krumpli.

Üdv egy vidéki.

márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
47%
Rossz a megközelítés már megint (még mindig). A fidesz nem vezet meg senkit. Vidéken még fontosak azok az értékek, amiket a fidesz képvisel, családtámogatások, munkahelyteremtés. Nem véletlen, hogy az ellenzék nem tudja megszólítani a vidéket, nincs odavaló témájuk, választáskor sem érdekelt senkit pl a kínai egyetem vagy a melegek jogai.
márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
40%
A közmédia túlsúlya vidéken.
márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
58%

#2

" A fidesz nem vezet meg senkit."

Ha ezt Te komolyan gondolod, akkor ...

Ha nem gondolod komolyan, csak írod, akkor ...

márc. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
29%
Akkor mi?
márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
71%

1) Magyarországon nem haladja a meg a közmunkások a 100 ezer főt. Ha azt a pár tízezer embert, akik közmunkások tényleg zsarolnák, és azt levonjuk az elmúlt időszak választási eredményeiből, az eredmény semmit nem változna, uyganúgy kimagaslóan fidezs gőyzelem lenne.


3) Én nem tudom Budapesten, hogy van. De én 300 fős faluban lakom, nekem már nincs is kbeles tvm HBO Maxom meg Netflixen van, a híreket olvasom a teelexen, a hvag meg az indexen, a szociális médiákon javarészt meg ellenzéki tartalmakat látok. A szomszéd Pista bácsinak még kábel tvje van 400 csatornája van, szemben a Mari néninek meg parabolája van 80 csatornával. Nem hiszem, hogy csak a köz tv-t tudnák így fogni

márc. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
48%
A fiatal értelmiség(/nek készülő) nagyobb arányban vágy arra, hogy nagyvárosban lakjon. Tanulmányok, kapcsolatok, munkalehetőségek, minden ott összpontosul.
márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
21%

#

...

márc. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
54%

A szokásos lózungok. Nem, vidéken nem olyan minden, mint az utolsó, leszakadt, haldokló, borsodi településen.

Itt is elérhető minden. Nem közmunkát végez az emberek 99%-a. Krumplit se kaptam soha, meg mást sem, egyik párttól sem ajánlott fel semmit. Szavazni sem akart még elvinni senki.


A többi párt meg sem szólítja a vidékieket. És ugye nekik mindenki vidéki, a megyeszékhelyen élő ugyanúgy, mint az 500 fős településen élő.

Lenézik őket, jönnek ezekkel a szövegekkel, hogy vidéken mindenki buta, és nem látnak semmit csak az M1-et, stb. Ezzel senkit sem lehet meggyőzni, inkább csak elrettenteni.

márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
86%
Vidéken minden országban gyengébb a baloldali ideológia, míg a városokban erősebb. Szóval már emiatt sem.
márc. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!