Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közvélemény már el is...

A közvélemény már el is felejtette, hogy Varga Juditék kegyelmeztek meg a pedofilsimogató K Endrének?

Figyelt kérdés

Már mindenki csak a török meg vietnámi bérlájkokkal teli posztjairól beszél, arról nem, hogy micsoda mocsok alakot segített tisztára mosdatni.


A közvéleményt már csak a bulvár sárdobálás érdekli, a megnyomorított gyerekek sorsa meg a pedofilmosdatás már "lejárt lemez"?



márc. 27. 18:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem felejtettem el.
márc. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sem.
márc. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
10%
Igen, egy idő után lejárnak a lemezek, törődj bele. Főleg, hogy aki érintett volt benne, le is mondott. Mégis mi történjen még?
márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy elfelejtettem, le is mondott miatta úgy tudom.
márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyilván demokráciában ilyenkor leszoktak mondani.
márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lemondott, ahhoz képest a fidesz most mártírt akar csinálni belőle.
márc. 27. 18:51
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Inkább Magyar Péter csinál belőle mártírt.
márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Egy pedosimogató mátír? Merész állítás.
márc. 27. 18:53
 9/16 anonim ***** válasza:
Hogy akarna mártírt csinálni belőle mikor szidta a fideszt ez volt a hangfelvételen.
márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lett elfelejtve. Pont ettől hiteltelen az egész ember. Aki végighazudta az életét, meg egy ilyen botrányba bukik bele, annak majd pont el fogunk hinni bármilyen szarságot? Neeem... nem bizony. Ez most is hazudik ugyanúgy. Ki tudja milyen csontvázak vannak még ebben a Varga szekrényben, ami miatt kézivezérlésen van a facebook profilja.
márc. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!