Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak nekem nem szimpatikus...

Csak nekem nem szimpatikus Vitézy kicsit sem ellenzékiként?

Figyelt kérdés
Nem mondom, hogy Karácsony mindent jól csinál, nyilván lehetne jobban is (pl ha lenne rá 300 milliárdos keret, amit a Fidesz elsíbolt a várostól), de valahogy Vitézyt nem tartom egy politikusnak. Maradjon szakértői poziban, de főpolgármesterként csak veszítene vele a város, mert a Fideszre lenne utalva, hiszen az LMP nem nagyon tud forrásokat teremteni. Na meg a fideszes múlt, az hogy lenézi a hajléktalanokat, a felelősséget hárítja stb nem teszi őt szimpatikusabbá.

márc. 28. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
26%
Nekem sem, de Karácsony megbukott.Nem szavazok idén.
márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miben bukott meg? xD
márc. 28. 11:59
 3/5 anonim ***** válasza:
51%
Vitézy alkalmatlan politikusnak, maradjon a buszozásnál
márc. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

Karácsony annyit tud felmutatni hogy nem fideszes.


Sok kerületben az emberek annyira elvakultak hogy inkább bűnöző mszp-s maffiózókat választanak csak hogy a saját szektájuk nyerjen.

márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 everlight ***** válasza:
58%

Vitézy Orbán embere,azért indították hogy Karácsony kevesebb szavazatot kapjon, Közlekedési szakemberként nem ért semmit a városvezetéshez,egy faluban se volt egy napot se polgármester.


4.Én a 16.kerületben lakok,a jó Fideszes közgyűlés megszavazta hogy a 4 évvel ezelőtti utca felújjításokat fizessük ki 22000Ft ezért se fogok a fideszes KOvács Péterre szavazni,ha egy ellenzéki kerület teete volna ugyan ezt a fideszesek hőzöngenének.

márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!