Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter elég semmitmondóa...

Magyar Péter elég semmitmondóan reagált Varga Judit interjújára, meg sem próbált tagadni semmit az elhangzottakból. Ezek után biztosra vehetjük, hogy Varga Judit az igazat mondta el?

Figyelt kérdés

márc. 28. 14:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

" De Magyar Péter átlépett egy határt."

És ezt Varga Judit úgy reagálta le, hogy rajzolt egy még távolabbi határt és áttolta rajta a gyerekeit. Minimum azt tudom mondani, hogy megérdemlik egymást, de talán mostmár ideje lenne közügyekkel is foglalkozni.

márc. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
16%
18 Szerintem a kapcsolaton belüli bántalmazás ugyanannyira közügy, mint a többi. Ez is a jogrendszerhez tartozik, az erről szóló törvényeket is az ország vezetői alkotják, illetve módosítják.
márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

"18 Szerintem a kapcsolaton belüli bántalmazás ugyanannyira közügy, mint a többi."

Társadalmi szintre kivetítve persze, de itt Varga Judit személyes magánéletéről van szó. A gyógyszeradó is közügy, de az nem, hogy te személyesen nem tudod megengedni magadnak a napi cataflam-t. A gyermekétkeztetés is közügy, de az nem, hogy én személyesen mindig is utáltam a meggyleves az iskolában. Varga Judit esete annyiban lehet speciálisabban közügy, hogy kvázi beismerte a nepotizmust és azt is, hogy meglehetett zsarolni az igazságügyi minisztert, csakhogy a kérdés meg úgy általában a fideszes visszhang nem ezekre a közügy-érzékeny pontokra reflektál/koncentrál. És mind tudjuk, hogy miért nem.

márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 Alex Fly ***** válasza:
100%

@22: az adott időszakban konkrétan pont Varga Judit volt a felelős ezen terület jogi kereteiért. És ő éveken keresztül azt bizonygatta, hogy ebben az országban minden rendben van e téren...

Szóval szerinted akkor hazudott miniszterként vagy most hazudik magánemberként?

márc. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24%

Ez nagyrészt nem a jogi eset bántalmazás, hanem személyiségzavar amit állít.

A jogi eset mikor nincsenek igazából célok, egyszerűen agresszív a férj pl. Ha valaki manipulál, vagy verbálisan bántalmaz, azt nem lehet büntetni, vagy csak kis részben, de fel lehet hívni rá a figyelmet hogy miről van szó, esetleg ha közéletet érint. Viszont hogy igaz vagy sem, azt nem tudhatjuk. Engem ez a hazudik szóval dobálózás marhára nem érdekel, mint ahogy a pure politika sem. Az érdekel mi hogy működik, mindenesetre érdekes ügy.

márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
20, ha beveszed, elég szomorú! Nincs az az isten, hogy egy bántalmazott igazságügyi miniszter kiröhög egy bántalmazásról szóló egyezményt. Vagy ha mégis, akkor ott elég nagy gondok vannak!
márc. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Erről a nőről süt a hazugság.

Előadja,hogy verte a férje,de az Isztambuli egyezményt mégsem akarta ratifikálni.

Ami direkt a bántalmazott nők érdekeit szolgálta volna.

Politikai hisztinek nevezte.

Egy politikai hulla lett,és bábuként vet be mindent,hogy engedelmeskedjen a főnökeinek.

Magyar Péter okosan és nagyon korrekten állja ennek a tolvaj bandának a lejárató kampányát.

Remélem van még nála jó pár kompromittáló felvétel,amit a megfelelő pillanatokban szépen kirak a nyilvánosság elé.

márc. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
14: azt terheli bizonyitasi kotelezettseg, aki vadol. Esetunkben Jucust. Forras: BTK.
márc. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Vergődhettek itt, de az ország verbálisan bántalmazni próbált minimum a fele tudja miről van szó. Persze mindent meg kell kérdőjelezni, nem kicsit betanult a vj videó sem, látszik a felkészülés, de nekem a másik oldal tevékenysége több mint undorító. Jáj láttam a kis vicces kifigurázó vidiket reakcióra, a kiesik a kapanyél a szájából válaszolókkal, legalább magukat vennék észre. Meg a tejfölös óvodás fejű viccpasi, mittudomén kiaz soha nem láttam eddig, csak azt látom hogy ugyanúgy mint az ellenzék eddig, soha nem beszél higgadtan tényekről, csak poénkodni és kifigurázni próbál. És ezek még mindig azt hiszik hogy ezzel majd bizalmat gerjesztenek a kis káröröm táborkájukon kívül. Hát nem. Aztán csodálkoznak hogy még a rosszabbnál is rosszabb alternatívává válnak. Ja meg a mémek, látom magam előtt hogy a cuncikák azt próbálják a kis mémjeikkel bizonyítani mennyire is nem nárcisztikusak súlyosan, de mindenük a másokon való röhögés :D Hopp. Meg kell hagyni, a kifigurázásban vagy 10-szer tehetségesebbek, mint a jelenlegi kormányoldal, na de na. Ez nem kabaré, itt nem az nyer aki elhozza a legpoénosabban kifigurázó fődíjat.
márc. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!