Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter elég semmitmondóa...

Magyar Péter elég semmitmondóan reagált Varga Judit interjújára, meg sem próbált tagadni semmit az elhangzottakból. Ezek után biztosra vehetjük, hogy Varga Judit az igazat mondta el?

Figyelt kérdés

márc. 28. 14:58
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
40 szavazat
1 2 3
 1/29 hypno ***** válasza:
89%
Magyar Péter még egyszer sem mondott semmi rosszat a volt feleségére. Miért most kezdte volna?
márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Ezek után azt vehetjük biztosra, hogy Varga Judit hazudott. Magyar Péter pedig nem táncol úgy, ahogy Rogán Antal fütyül.

Ajánlom a Manipulátor című filmet. Ott a nőt, aki valamilyen politikai tisztségre készül, mindenféle magánéleti dologgal vádolnak, pl sz*xbotránnyal és hasonlókkal, de ő végig egyetlen egyszer sem reagált a rágalmazásra, pedig köze sem volt a dologhoz, nem történt meg az a hazugság, amit állítottak róla. Mert nincs senkinek köze egy politikus magánéletéhez, nem azzal kell foglalkoznia az embereknek.

márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
A világ legnagyobb ostobasága lenne a részéről belemenni a bulvármocsokba, amerre Varga/Rogán próbálja vinni az ügyet. Ez nem erről szól és soha nem is szólt erről.
márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen mindegy mit reagál, mert tegnap politikailag megsemmisült.2 hónap múlva a nevére sem fognak emlékezni.
márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
90%

#4 majd meglátjuk, hányan lesznek kint a tüntetésén!

Sokakat a Varga Judit interjú átállított MP oldalára. Hihetetlen nagy kamus ez a nő, és mocsok dolog, amit most csinál.

márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Varga Juditot Rogán és csapata irányítja.
márc. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Az embereknek épp ezért egyre szimpatikusabb Magyar Péter és egyre ellenszenvesebb Rogán Tóni és bábjai. Szóval hajrá!
márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
10%
A nő verve a pénz számolva.
márc. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
“Én az anyaságot, a hagyományosnak mondható női feladatokat mindig úgy élhettem meg Péterrel, mintha egy nyitott ajtajú kalitkám lenne: tudtam, hogy ha szeretnék kiteljesedni más területen is, akkor kirepülhetek. Péter sosem várta el tőlem, hogy feladjak bármit is abból, aki én vagyok. Ha zárva lett volna a kalitka ajtaja, akkor nem biztos, hogy annyira jól éreztem volna magam benne, így viszont mindig szívesen repültem vissza.” 2020 V. J.
márc. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem szimpatikus Magyar, de látszik hogy a fidesz háza tájáról jött és egyáltalán nem hülye. Pontosan azokat a módszereket használja a fidesz ellen, amiket a fidesz használt eddig. Nagyon ügyesen adagolja az információkat és tartja szóval a sajtót. Az emberek figyelmét is fokozatosan fenntartja, nem egyszerre lőtt el mindent, de mindig mond valami újdonságot, mindig csinál valamit. Gondolhatod hogy azért van Vargának igaza mert Magyar nem szólt hozzá, de nézd meg a fidesz vagy Orbán reakcióját, amikor valami számukra kellemetlen téma kerül előtérbe - nem szólnak hozzá. Akkor ül el leggyorsabban a téma, ha nem kezdenek el róla vitázni, hanem hagyják leülepedni. Magyar ezzel pontosan tisztában van, nem véletlenül cselekszik úgy, ahogy. A fidesznek egy ilyen figurát nagyon-nagyon nehéz lesz elhallgattatni, mert pontosan ismeri azokat a módszereket, amikkel meg lehet nyerni a népet, és nem is fél ezeket a módszereket használni.
márc. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!