Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, szerintetek...

Fideszesek, szerintetek rendben van, hogy Magyar Péter és még ki tudja hány fidesz közeli emberke több milliós havi fizetést kap(ott) különféle igazgatósági tagként?

Figyelt kérdés

Idézet Varga Judittól: "Magyar Péterrel idén január elején közölték, hogy a Közútban és a Bankholdingban betöltött pozíciói meg fognak szűnni. Tudják, az ilyen típusú pozíciókból volt a hangfelvételeket készítő szabadságharcosnak havonta kb. 3,5-4,5 millió nettó bevétele."


[link]



márc. 28. 13:32
A kérdező szavazást indított:
Fideszes vagyok és igen, tökre rendben van, hogy párt közeli embereknek adnak milliós fizetéseket a nagy semmiért.
Fideszes vagyok és nem, szerintem ez hányingerkeltő, de azért továbbra is birka módjára rájuk szavazok.
Nem vagyok fideszes és igen rendben van hiszen Gyurcsánykéknál is így működtek a dolgok.
Nem vagyok fideszes és egyáltalán nincs rendben akármelyik kormányzat csinálja ezt.
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Savanyú a szőlő kérdező?
márc. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%

Karácsonyéknél nem így van? Ott még megemelték a bérük is és felduzzasztották a duplájára a tanácsadói gárdát azt mégis megszavazod Kariékat


Brüsszelben a vakcinabiznisz? Éva Káli? Még mindig banditáskodnak

márc. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%

"több milliós havi fizetést kap(ott) különféle igazgatósági tagként?"


Ez ennél kicsit bonyolultabb. Az egész nyugati világban, USA, UK, Németország pl. így működnek a vállalatok, akár állami, akár magán. Egy bizonyos méret fölött, be kell ültetni ebereket igazgatóságokba, de főleg felügyelő bizottságokba. Erről Warren Buffet is írt, hogy miért volt teljesen értelmetlen, amikor ő kerül oda.


Ez általánosabb probléma a magyar helyzetnél, a kapitalizmus szülte.

Szóval jó, nem haverok meg rokonok ülnek ott, valaki ugyanúgy ott ülni és sok értelmes dolgot nem csinálna.


Nyilván az már egy további problma, hogy állami válallotnál a hatalom erre rá tud telepedni. De a probléma gyökere ennél mélyebben van.

márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Karácsonyék kb csődközelbe vitték Budapestet, nyílván ott nem tűntek el pénzek.Arról is lesz kérdés?
márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Karácsonyék nem adtak kegyelmet pedosegitőknek.
márc. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Bazdmeg, ez hihetetlen hogy a birka logika odáig terjed hogy egyből a másikat vádoljuk.


Tipikus alja magyar, ahelyett hogy felelősségre vonná a sajátjait, rögtön mutogat.

márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
6/6 anonim Ezért tartunk itt. Kormányunk belerúg 1-1 csoportba, a többiek örömtüzet gyújtanak, úgy kell nekik. Egy szűk csoporton kívül már majd mindenkibe belerúgott és ennek még örvendenek is.
márc. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%

hajrá fidzse lyól teszik énis eztet teném a hejükbe

Csak nekem salynos csak 60ezer ft a kőzmunkás pézem de ezis a gyúccsány hibálya

márc. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az ilyen pozíciókért általában jár díjazás. Hozzáteszem, munka és felelősség is.
márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nincs rendben de ilyen a világ, vannak győztesek és vannak nyertesek. Magyar Péter a nyertes kategória, aki mindig ahhoz dörgölőzik aki győzött és akitől reménykedhet, hogy megkapja a nyereményt (pénz, hatalom).


De akkor kérdeznék én is valamit. Ellenzékieknek az rendben van, hogy őt teszik meg Messiásnak, miközben azok közül jön akiket el akartok zavarni? Ha a feleségét / Fideszt zsarolta amíg lehetett akkor szerintetek mit lehet tőle ellenzéki politikusként várni, hirtelen gerincet növeszt?

márc. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!