Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért jár a Momentum külön...

Miért jár a Momentum külön utakon?

Figyelt kérdés

márc. 28. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Melyik momentumban?
márc. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Van az a dal hogy

"Külön utakon...külön utakon

Megy a gelencsérdonáááát

lába közt átszakadt a gááát..."

márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
29%
A Momentum a legjobb
márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Mert ők a pillanat emberei, szó szerint is, ezért hát nem bírnak magukkal sem egyenesbe jönni ...
márc. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Mert nem találják a politikai terméküket amit sikeresen el tudnának adni.
márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

3-as


Volt Momentumos szimpatizánsként mondom, nem nem az, 5-6 okot is tudnék írni rá.

márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Shai-Hulud ***** válasza:
18%
Magyarországon nem szokás összefogni egy cél érdekében. Igaz, így győzni sem lehet, de hát nem a győzelem a fontos... Hanem az őszinte részvétem.
márc. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Mindegy nekik. Anno tehettek volna nagy dolgokat, lehetőség megvolt. De a zsíros posztok felülírták az ország érdekeit.
márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Momentumot megértem, de a DK-val mi van? Miért foglalkozik még mindig 1-2%-os pártokkal ? a DK-nak is érdeke lenne, hogy ne legyen az ellenzék elaprózódva, erre megsegíti az MSZP-t meg a Párbeszédet, ahelyett hogy hagyta volna elsüllyedni. DK vagy a NER rendszer része, vagy ennyire kasuk banda.
márc. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, ha arra gondolsz, hogy a Momentum miért nem állt be a DK-MSZP-P hármasba, akkor pl. azért nem, mert az MSZP-vel és a P-vel ellentétban a Momentum még működőképes párt - nem kell elbújnia a megmérettetés elől.


Én csalódott vagyok, hogy a Párbeszéd beállt a DK mögé - miközben a DK mindent megtesz, hogy Karácsonyt gyengítse Bp-en, és valahol a Párbeszéd elődje pont azért akault, hogy ne csak Gyurcsány-Orbán kettős legyen.

márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!