Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter politikai karrier...

Magyar Péter politikai karrierjének árthat, hogy Fideszes volt, agresszív és bántalmazta a feleségét?

Figyelt kérdés

márc. 28. 22:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Persze, ez magánügy, hogy ki hogy bánik a családjával.

És attól még, hogy valaki nárcisztikus, agresszív stílusú férfi, lehet sikeres az életben, a politikában is (lehet, hogy éppen ez segíti). Varga Judit tetszését is elnyerte, hozzá ment feleségül. Sok ilyen példa van a világban.


Nekem kicsit ellenszenves, más típus vagyok. Márki-Zay, Karácsony ellen is ment a politikai lejáratókampány, de ők szimpatikusabbak, jobb embernek tűnnek azáltal is, hogy nem utálja őket a feleségük és a gyerekeik.

márc. 29. 00:38
 12/14 anonim ***** válasza:
83%

A franc se tudja ezt pontosan. A zemberek Messiást látnak jelenleg benne, korábban minden ember ajvékolt, ha erőszakról tudott. Viktorta kimondta, hogy mi kipcsákok vagyunk. Ez egy erős, bátor, de nagyképű népet takar, aki büszek a nagy semmire.

Összességében nem árt.

márc. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Orbánénak se ártott.
márc. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Messiást...

Én nem azt látok benne. Feltörekvő, más hátán, mindig valami protekció által akar lenni az, aki.

márc. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!