Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora tömeg lesz április 6án?

Mekkora tömeg lesz április 6án?

Figyelt kérdés

Hogy lehet hogy az ellenzékiek ennyire érdeklődnek egy olyan ember után, aki éveken keresztül a NER f**zát szopkodta?

Magyar Péter mivel joibb mint bármilyen fideszes politikus? HIrtelen nagyon gyorsan megváltozott, de gyanús hopgy ő sem lenne jobb a mostani kormánynál



márc. 29. 00:54
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
22%
Na az durva, egy ket mp fan kérdésnél kiegyeztek 5 ezer főben a fanok. Ma már 50e?
márc. 29. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy sokan, annyian amit már a "Holdról is látni majd". Nagyon sok embernek elege van már abból, ami az országunkban folyik egy jó ideje.
márc. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan annyian, mint amennyien támogatják valóban. Én is fideszes voltam és sok barátom ismerősöm is Magyart támogatja. DE családjaink és gyerekeink vannak, és az ex-igazságügymiszerrel ellentétben nekünk ők a legfontosabbak. El kell őket tartanunk. Nem szeretnénk anyagilag teljesen ellehetetlenülni.
márc. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
62%
9 millióan
márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén szólva nem tudom, milyen ember Magyar Péter. De a fidesz addig züllött, odáig jutott hazaárulásban, az ország kiárusításában, hogy bárki pofozza őket, én nem fogom megállítani a pofozót.


Ez kb. olyan, mint hogy a náci Németország elleni harcban jól jött Angliának az USA segítsége, még akkor is, ha az USÁ-ban abban az időben szegregálták a kisebbségeket.


Szóval remélem, minél többen lesznek, Viktor meg a Karmelitában telef.ssa a buggyos öltönyét.

márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#13 Nem mutat semmit sem az, hogy egy tüntetésen hányan jelennek meg szimpatizánsok. Ahogy ezt a te eseted is igazolja.

Ha már ez szóba jött, azaz valaki ennek tulajdonít jelentőséget, akkor hadd tegyek igazságot, mert ez örökösen ilyen számháborúba vezet, holott abszolút indokolatlan, a tömeg jól számolható. Amennyiben van róla légifelvétel, hogy mettől meddig tartott a tömeg az Andrássy úton, abból meglehet mondani, hogy hányan voltak. Az Andrássy út egyébként azért közkedvelt, mert jó fotókat lehet róla lőni, más képet mutat egy tömeg egy utcában mint mondjuk egy téren és másképp is tömörül a tömeg, szóval előbbivel lehet tömeget előnyösen bemutatni. Az Andrássy út járdával együtt 33 méter széles. Ahhoz, hogy elférjen 50.000 ember, az Andrássy utat igen szorosan egymás mellett legalább 440 méteres szakaszon kell megtöltsék, mivel az ilyen tömegeknek a "vége" sosem tömörül annyira, mint az "eleje", ezért ilyenkor inkább érdemes ráhagyással, kb. 550-600 méterrel számolni. Aki látott erről fotót, vagy ott volt, az megtudja mondani mettől-meddig tartott a tömeg, sajnos én ilyen fotót nem találtam, ahol ez jól behatárolható lenne. A színpad az Andrássy út 5-nél volt. Lényeg, hogy az 50 ezer ember akkor reális, ha innen a tömeg az Andrássy út és a Nagymező utca találkozásától túlért legalább 100-150 méterrel. Ha annál tovább is ért, akkor még keveset is mondtak az 50 ezerrel, ha előtte volt az összegyűlt tömeg vége, akkor pedig sokat. Szóval ebből ilyen örökös számháború van és ilyen durva módon, mint pl. itt is, hogy 5.000 vagy 50.000. Ez relatíve jól lekövethető, ekkora különbségen nem lehet vitázni!

Az 5000 fő nem ért volna el a Székely Mihály utcáig, ez viszont fotókon tényszerűen látszik, hogy nem igaz, ugyanis a fotókon láthatod, hogy az első három közlekedési lámpán túlnyúlik a tömeg, ami pedig már legalább a Dalszínház utca, és ez már minimum 20-22 ezer embert feltételez.


Lényeg, hogy ennek nincs jelentősége, semmit nem jelent az, ki mennyi embert bír az utcára vinni. Az utcára mindig a hangos kisebbség vonul ki, és a helyzet az, hogy az utcára bárki is hívja ki a tömeget, mindig ugyanaz a hangos kisebbség vonul ki.

A kérdésre nem tudok válaszolni. Én sem értem, de nem is akarok ilyenbe belemenni, amibe te belementél, mert 1. emberektől reményt elvenni nem szeretnék, 2. amúgy se adnák, előbb gondolnák azt, hogy ezzel célom van, hogy Magyar Pétert akarom hitelteleníteni, én meg nem akarom, mert nem gondolnám, hogy ez feladatom. A politikusok feladatait (a piszkosabb munkát) a politizálásban régóta a civilek és a sajtósok, a média végzi el. A f....m kivan ezzel, kezdjenek el politizálni! Most is egy, még civil végzi el az ellenzék feladatát. Mi ez?

márc. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a Varga J. - Magyar Péter szappanopera ellenére az embereket az érdekli hogy a Fideszt eltakarithassak, és ha a Töketlen ellenzék ezt nem tudja megtenni, akkor még 1,, asszonyterrorizálo" is lehet, a lényeg a Lényeg!

Szerintem is olyan 500.000ember kinnt lesz!

Bukjon a Fidesz, a Spar meg maradjon elvégre 48orszagban van Spar

Moslék Fidesz meg csak a mi orszagunkban, sajnos!!!

márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Áh... Ezt nem gondolhatod komolyan! Bizonyára a hozzászólásod népszerűsége elsősorban annak köszönhető, hogy "bukjon a Fidesz", nem annak, hogy meglátásod szerint egy asszonyterrorizáló is megbuktathatja, tök mindegy (legalábbis remélem, hogy így van). Hát nem mindegy, de szerintem a többség nem így gondolkodik, hanem úgy hogy nem hiszi el, hogy Magyar Péter ilyen ember, ha biztosan tudná, akkor én azért remélem, hogy nem így vélekedne a többség (már a kormányt megbuktatni akarók többsége). Ha biztosan tudjuk, hogy ilyen, kétség sem férhet hozzá, akkor semmi jót nem lehet remélni tőle, ilyen embertől ugyanezeket az aljas módszereket kapod vissza, amiből merem feltételezni eleged van, azért buktatnád ezt a kormányt.
márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
47%
Srácok, nagyon jók vagytok, mind a kb öten menjetek el hatodikán. Nagy buli lesz, vigyétek tollast is.
márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Mindent sorban...


1. Ellenzék leváltása

2. A korrupciós ügyben szereplő összes bűnöző lemondatása

3. Fidesz rezsim legyőzése 2026-ban

4. Magyar Péter ország iránti hűségének megkérdőjelezése ha nem tárja be azt amit ígért. Hamar repülni fog ha nem teszi azt amit ígért.


Legrosszabb ami történhet hogy +4 év Orbán..köszi, elég volt nem akarok egy oroszorszag klónban élni. Jöjjön aki képes rá és célja a demokrácia visszaépítése és az ocsmány propaganda (baloldali, jobboldali) betiltása.

A házas élete nem érdekel, fidesz meg ne papoljon erkölcsről meg hogy ki nárcisztikus, meg hogy ki öntelt. Nézzék vissza mit tettek a közmorállal b@@@meg. Szétszakították a nemzeti egységet, egy szektát építettek fel.. okádék az egész és romlott, már bűzlik rendesen. Az emberek pedig érzik.


"Boldog Karácsonyt!"

márc. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!