Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora tömeg lesz április 6án?

Mekkora tömeg lesz április 6án?

Figyelt kérdés

Hogy lehet hogy az ellenzékiek ennyire érdeklődnek egy olyan ember után, aki éveken keresztül a NER f**zát szopkodta?

Magyar Péter mivel joibb mint bármilyen fideszes politikus? HIrtelen nagyon gyorsan megváltozott, de gyanús hopgy ő sem lenne jobb a mostani kormánynál



márc. 29. 00:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%
Par tizezren biztosan. Nagyon elege van Pestnek a Fideszbol.
márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
#1 Minden értelmes embernek elege van. Remélem vidékről is rengetegen ott lesznek.
márc. 29. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%

Én minimum 500 ezer embert jósolok, és további minimum 300 ezret, aki nem tud ott lenni. Tovabbi 1 milliót, akinek anyagilag megterhelő lenne, pedig ott lenne, de a buszoztatas hiányában nem lehet ott.


Szerintem fél millió ember ott tud lenni, ez a minimum, de az tuti hogy többen lesznek, mint a nemzeti ünnepen. Ha nem lesz így, kevesebben lesznek, mint a nemzeti ünnepen, nincs remény és Magyarországnak befellegzett.

márc. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
48%

Remélem nem lesz békés sétálgatós...

be kell menni az épületekbe!

márc. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
22%
1: Magyar Péter max az ellenzék egy részét tudja leváltani, a Fideszt biztos nem.
márc. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
77%

5# nem állsz le igaz?

látszik, hogy 2,5 ponttal mindenhova kommentelsz :D

márc. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ha tényleg megjelenik 500ezer ember, akkor mondjuk sanszos hogy nem férnek el a Kossuth téren.
márc. 29. 02:53
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora tömeg lesz, de remélem sokakat meg tud mozdítani.

Szerintem valójában nem őt követik az emberek, hanem a változás reményét.

márc. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
2 milliós város, fele elmegy rá?
márc. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene most nagy tippelgetésekbe belemenni, majd kiderül. Abból lehet kiindulni, hogy pl. márc 15.-én megvolt az ~50k. Azóta volt egy hangfelvétel és sok cikk, figyelem. Meglátjuk valóban elérheti-e a 100k-t, mint amire számít. Nem lehetetlen.

MP elmondása szerint nem egy csapásra változott meg és nem szpkodta a fszukat. Sok mindent ellenzett és nem szavazott meg belülről az évek során, élt a belső kritikával - már amennyire tudott, sok beleszólása nem volt. Tehát nem karikacsapásra változott meg, csak most állt a nyilvánosság elé. Ezt mindenki eldöntheti, hogy elhiszi-e. Részletesebben ajánlom a Partizán interjúkat pl.

márc. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!