Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora tömeg lesz április 6án?

Mekkora tömeg lesz április 6án?

Figyelt kérdés

Hogy lehet hogy az ellenzékiek ennyire érdeklődnek egy olyan ember után, aki éveken keresztül a NER f**zát szopkodta?

Magyar Péter mivel joibb mint bármilyen fideszes politikus? HIrtelen nagyon gyorsan megváltozott, de gyanús hopgy ő sem lenne jobb a mostani kormánynál



márc. 29. 00:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
20, fejtsd már ki ezt az "orosz klónt". Nem járatom a telexet, nem kapcsolom be a klubrádiót, nem süt rám aNyugati fény, tehát ideológiailag nagyon képzetlen vagyok, azonban annál kíváncsibb: mit jelent nálad, hogy orosz klón?
márc. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

#20 pl. nem szeretnék olyan országban élni ahol a politikai ellenfelek "véletlenül" öngyilkosságot követnek el.

Itt még nem tartunk, de 2010-ben gondoltuk volna hogy az ügyészséget valaha megvásárolja a kormány, És nem lesz jogállam Magyarországon? Én őszinten mikor behúztam az X-et akkor a FIDESZ-re, nem gondoltam.

márc. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

500 000 lesz kb a tömeg. Jó lesz.

Valakiknek le kell mondania.

márc. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

#22 A rendszerváltozás óta kihasználják ezt a helyzetet, hogy az ügyészség önmagát ellenőrzi. Az, hogy mindkét fél, a jelenlegi ellenzék és a Fidesz is azt hangoztatja, mikor olyan döntés születik politikai ellenfeleikkel kapcsolatban, amivel felmentik, hogy hát nem független az ügyészség, azért történhetett meg, akkor egyik sem hazudik. Mindkettőnek megvannak a kapcsolatai. Bár ez a felvétel, mi kikerült nem bizonyít kb. semmit sem, ez nyomozást indíthat csak el, gyanúra adhat max. okot, de ha bebizonyosodik, hogy ez igaz, akkor 1. az ügyben érintett személyeknek azonnal távoznia kell a politikai életből, 2. nyilvánvalóan a bűntetőeljárást le kell folytatni velük szemben. A felvételből annyi derül ki, hogy az ügyészség független, 1 embert próbáltak megvásárolni, de az nem ura a helyzetnek, azaz annyira nem sikerült megvenni. Ez a hivatalos része a dolognak, nekünk könnyebb dolgunk van, hisz mi szimplán elhihetjük azt, hogy ez pont így történt és feltételezhetjük a legrosszabbat is. Ha kiderül, hogy igaz, ha nem, engem veled ellentétben annyira nem lep meg a dolog, mert jobbról-balról úsztak már meg így ügyeket jópáran az elmúlt 34 évben. :)

Én még mindig nem értem, hogy lehet mindegy az, kivel váltjuk le ezt a kormányt, még mindig nem értem hogy nem bírnak a magánéleti ügyeiből egyesek levonni következtetést arra vonatkozólag, milyen politikára számíthatunk tőle, abban milyen módszerekre, azt meg végképp nem értem, hogy akinek válaszoltál annak milyen gondolkodása van, hogyha a Fideszben is úgy gondolja nárcisztikus személyek vannak, azt lecserélné egy nárcisztikus személyre. Azt sem értem, hogy gondolhatja azt, hogy ez az ember hamar repülni fog, ha nem tartja be az ígéreteit. Mert milyen ígéreteit? Nem sokat ígért. Azt a dumát tolja, amit hallani szeretnének azok, akik hánynak ettől a kormánytól és a hideg rázza őket Orbán Viktortól. Hogy ez a kormány így meg úgy maffiakormány és le lesz váltva. Ennyi, b....meg! Semmi több! Ezt betartja, és van benne 12 év politika legalább, mire minden Orbánt gyűlölő, Fideszt leváltani akaró arra, hogy mindenhonnan kitúrják a Fideszt, mindent visszafoglalnak, visszaállítanak, megfordítanak stb. erre kiverik annyiszor, hogy már többé nem áll fel rá, szóval 4 évnél több van ebben.

Semmi többet nem tudunk meg, hogy miként képzeli el az országot, min változtatna, mit tartana meg állítólag jobboldaliként a magyar kormány intézkedéseiből, mit hogyan csinálna. Semmi tartalom nincs mögötte. Azt a politikát, amit jelenleg folytat, bárki, bármelyik olyan ember, akinek ebből a kormányból elege van, letudná folytatni s ami azt illeti bizonyos vagyok benne, hogy köztük, közöttetek vannak Magyar Péternél erre alkalmasabbak, akik jobb szónokok, akik kevesebbet vagy szinte egyáltalán nem hibáznak beszédben stb.

márc. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Szerényen közbevetném, hogy szánjunk pár órát a 2RK megismerésére, de nézzük már végig a MHM végrehajtómaffiás, a Schadl ügyhöz igen szorosan kapcsolódó playlistjét! Miután a #24 választ figyelmesen végigkövettétek, természetesen.
márc. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Szerintem tizennégymillió-nyolczázhuszonhatezer. Eggyel se kevesebb.
márc. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
74%

22: az ügyészség megvásárolta a Kormány? Akkor 2006-ban mi volt, amikor komplett ítéletek születtek az egymást védő és nyilvánvalóan hazug rendőri vallomások alapján?

Meg... az ominózus felvételen nem éppen az hangzik el, hogy Polt Petya nem tud belenyúlni?

Meg... szerinted külföldön hogy zajlanak a dolgok? A Biden körüli ukrajnai dolgokat nemcsak a Facebook próbálta fakenewsra való hivatkozással elnémítani, hanem a CIA is! Ott erre is használják a titkosszolgálatot! Igaz, erre itthon is volt példa, még a balos kormányok idejéből...

Eva Kaili bejár szavazni a parlamentbe vagy nem?

Tehát az orosz klónos kérdésemre az a válaszod, hogy itt még nem tartunk. 😀 Akkor gondolkozz már!

Annyit hergelitek magatokat, hogy komolyan aggódom az egészségetekért.

De hogy a szellemi vezetőitek, akiket vakon követtek, jól élnek belőletek és a dollárokból, az biztos.

márc. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!