Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter jól járna, ha az...

Magyar Péter jól járna, ha az ellenzéki pártok beállnának mögé vagy ezzel inkább csak a hitelességét veszítené el?

Figyelt kérdés

márc. 29. 00:59
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
0%
márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
21%
Ezek szerint a szervek utána néztek, hogy honnan is jött a sok nevető ikon. Szánalmas ez az egész.
márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
59%

Engem nem tudott megvezetni és már nagyon várom, hogy akik mellé álltak a tüntikézésnél mikor ébrednek fel, mert ez nem rólunk szól.


Ez a szerencsétlen elvesztette az aranytojást tojó tyúkot és tehetetlen ámokfutásba kezdett.

Ha nem borult volna a házassága, akkor minden maradt volna a régiben a zsíros állásokkal? Akkor továbbra is jó lett volna a fidesz kormány? (Költői kérdések)

Elegem van már az ilyen önjelöltekből, akik azt hiszik le tudják váltani ezt a kormányt. Felejtsük már el ezeket, szórjuk ki a levitézlett politikusokat akik csak visszahúznak.

márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
49%

Pont, hogy a fidesz fizetett a Vietnámi like-okèrt. Magyarnak nincs ennyi feles pènze, de Orbinak ott a teljes költsègevtès kampànyra. Ebbõl kitelik a több 100 milliàrdos propaganda aminek ez is a rèsze :D

De ha megnèzed a posztot làtod is a likeoknál a vietnàmiakat.


[link]

márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
63%
Én végiggörgettem a likeokat és a nevetõfejeket. Likeoknàl tõmegesen vannak vietnámiak, nevetõ rèszen csak egy-egy, de azok kb egyidõben. Két opciò van: vagy a fizetett vietnàmiak vèletlen fèlrenyomtak vagy cikinek èrezte a fidesz h ez kiderült ès gyorsan rendelt a nevetõ vietnámiakbòl is, hogy lehozhassa a borsonline ès ràverhesse ezt is Petikère:D
márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
38%

Én nem gondolom, hogy a fidesz akarta így nevetségessé tenni V.J.-t.

Nekem csak az a gyanus, hogy a M.P. nem felejtette el, rögtön elmondani, hogy 10 ezer nevető ikon véleményt mondott V.J-ről. Ha nem mondta volna, akkor elhiszem, hogy a fidesz akciózott, de így nem, mert M.P. ezzel próbálta V.J-t nevetségessé tenni.

Nem életszerű amit gondoltok. Én nem vagyok ennyire naív és nem próbálok belekapaszkodni egy olyan emberbe, aki a másik oldalról zuhant közénk.

Honnan tudta M.P., hogy 10 ezer like érkezett és a szervek is pont ennyit írnak. Nekem nem hiteles ez a pali én óvatos lennék.

márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
32%
Nèzd már meg azokat a likeokat ès nevetõ fejeket. Utána szólalj meg!
márc. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
37%
#14 Akkor most még sincs pénze Magyar Péternek? Mikor az a kérdés, hogy honnan a pénz a tüntetés szervezéséhez immáron másodjára vagy harmadjára, már nem számolom, akkor az a válasz, hogy hát azért nem csóró gyerek, tisztességes fizetés volt, míg a NER-ben volt. Most meg hirtelen nincs pénze...? Legalább legyetek következetesek!
márc. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg a reakciókat azon a VJ poszton te szerencsétlen!
márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
41%

A like-okat vagy nevető ikonokat venni aprópénz. Szinte filléres költség, bármelyikünknek futni rá. Milyen milliókról beszéltek?

Színpadot, kihangosítást, helyszínt stb szerezni viszont sokmillióba kerül.

márc. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!