Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter jól járna, ha az...

Magyar Péter jól járna, ha az ellenzéki pártok beállnának mögé vagy ezzel inkább csak a hitelességét veszítené el?

Figyelt kérdés

márc. 29. 00:59
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
63%

VJ posztot bàrki megnèzheti: likeoknál van tele Vietnàmi ès Thai nevekkel plusz rengeteg szintèn fizetett fideszes van ott pl fideszes poltikusok, megafonosok, fidesz békèscsaba, hajrà fidesz, fidesz kecskemét stb...

De am nem tom mit vagytok ennyire ràpörögve erre. Fidesz èvek òta ilyen felesleges dolgokra kùrja el a pènzünk, ezt eddig is tudtuk...

márc. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
0%
#13 de Te mit vársz? Mit kène tenni? Mert valakinek ki kell állnia a fidesz ellen vagy 80%os fidesz gyõzelem lesz a következõ parlamenti választason... és akkor aztán megy tovàbb a vègtelen lopàs ès sunyi ügyek elsimìtàsa. szörnyű, hogy mindenki csak okoskodik és fikáz mindenkit.
márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
31%

Ez a baja a baloldalnak, hogy kétségbeesetten ilyenekbe kapaszkodik, ahelyett, hogy felépítene valakit, aki hiteles és mindenki által elfogadható, támadhatatlan. Ilyen próbálkozásunk volt már MZP-vel.


Így fogunk megágyazni a 3/4-nek, hogy ilyen jött-mentek mögé állunk (én biztos nem) akit a NER kiköpött.

Én nem tudom elképzelni, hogy sértődöttségemben átállnék a másik oldalra, ilyen nem fordulhat elő. Milyen ember az ilyen, aki erre képes, milyen érdekből teszi? (Csak a saját érdeke motiválja, pozició kell de azonnal.)

Remélem nem kerül fel egy listára sem, mert nála sokkal megbízhatóbb embereink vannak.

Ideje felébredni.

márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
32%
Senki sem tàmadhatatlan. Fidesz bárkirõl tud talàlni vmit, vagy csak bekamuzni valamit. Lásd Vona G se volt meleg, mègis Terry jòl besározta. Választás utàn meg fizette a 10-20millás összegeket Vonának, amikor a bíròsàg kimondta h full kamu volt a melegstory. Csak azt màr mindenki letojta :D
márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

#18 a pènz relatìv, Magyar hozzád képest gazdag, a többi fideszes nagyhalhoz kèpest csòrò. Neki biztos nincs 1 milliárdja, sok fideszesnek van akár több 10 is. Szerintem pàr 100milliòja lehet, mondjuk 100-200.

Peti erejèt nem a propagandàra költött della adja, hanem a lelkes tàbor akik vàrtak a messiàsra. Fidesznél erejét pedig az èvi 100-500milliàrd propagandapènz adja. Olvasgass kevesebb origot ;)

márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem a fideszt fogja gajra vágni, hanem a teljes baloldalt, mert innen veszi el a támogatókat és szétdarabolja az ellenzéket.

Minél több lista van, annál kisebb az esély. A fideszes árulónak tartja, biztos nem fog rá szavazni, tehát csak minket fog felaprítani.

márc. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Az nem tudom M.P. miből fizeti a tüntetés költségeit, de úgy tudom van egy-két nagyon gazdag ismerőse, tehát a pénz nem probléma neki.
márc. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
Az engem egyáltalán nem érdekel Kedves Kérdező, hogy M.P. hitelességével mi lesz. Neki már régen elveszett a hitelessége.
márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
Szerintem itt is van egy-kettõ fizetett fideszes kommentelõ :D ezért nem is írok semmit...
márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
#26 baloldal az elmúlt 14 èvben végig gajra volt vàgva, parlamenti helyek 1/3àt se szereztèk meg. A szavazòik nagyon erõsen csalòdtak most sztem a koràbbi szavazòik fele el sem menne.
márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!