Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter jól járna, ha az...

Magyar Péter jól járna, ha az ellenzéki pártok beállnának mögé vagy ezzel inkább csak a hitelességét veszítené el?

Figyelt kérdés

márc. 29. 00:59
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
84%
Ez tényszerűen ártana politikai karrierjének. De elmondta már az ellenzékről a véleményét. Nem tűnik Magyar Péter futóbolondnak, tudja mit csinál, és a tetteinek következményeit is.
márc. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
84%

Ne tegyék. A legtöbb "ellenzéki" párt a Fidesz hasznos hülyéje lett mostanra, alig tudnak embereket megszólítani, és nem is akarnak igazi változást. Elég megnézni hány embert érdekelnek az ő megmozdulásaik, és hányat olyanok, amiket Magyar Péter vagy épp az influencerek szerveznek.

Magyar most egy új szín a politikai palettán, és ő tesz is valamit, már most több embert nyert meg magának, mint a legtöbb ellenzéki párt együttvéve. Rettentő visszás lenne ha hirtelen elkezdenék az ellenzéki pártok tolni őt, és ezt ő sem hagyná, tudja jól hogy neki az csak árt ha a levitézlett ellenzéki politikusokkal szervezkedne.

Nem csak a maffiakormánytól, de az ellenzéki politikusok jelentős részétől is meg kellene már szabadulni, Fletóval az élen.

márc. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
33%

Mögé semmiképp nem állnak, esetlg beveszik maguk közé. De inkább azt sem. A Varga Judit interjú után elég vállalhatatlan a fickó. Baranyi Krisztina meg is adta már ehhez az alaphangot. Szépen kivárják, míg eljelentéktelenedik.


[link]

márc. 29. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
Nem járna jól, lásd anno MZP-vel mit tették a többi ellenzéki pártok...
márc. 29. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Hát nekem MZP nem volt szimpatikus.. De rászavaztam mégis. Szerintem inkább ő húzta le az összefogást. De Magyar Péter jóval szimpatikusabb.
márc. 29. 02:51
 6/51 anonim ***** válasza:
78%

Lehúzzák ők saját magukat. :)

Ami a kérdést illeti, egyértelműen utóbbi.

márc. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem azon dől el ez, hogy hány embert tudsz utcára vinni. Még esélyfelmérésre sem elég. Ha azon dőlne el, akkor pl. a 2010-es választást a Jobbik nyerte volna, nem a Fidesz. A választás napján mindenki mérlegel. Ahogy nálad is pl. egy mérlegelés eredménye volt az, hogy olyanra szavaztál legutóbb aki neked egyáltalán nem szimpatikus.
márc. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
41%

Ne hazudd magadnak, hogy nem volt szimpatikus mzp. Ugyanígy odáig voltatok tőle, Karigeritől is, Bajnaitol is, Fegyőrtől, a Momentum egészétől meg a többi percembertől is.

Nagyjából ugyanaz a társaság járja a tüntetéseket, ha egyikhez csapódnak, elmaradnak a másiktól, lásd március 15-ét. Ugyanez lesz a szavazásnál, szíved szerint mind a 6-8 ellenzéki formációra szavaznál, de nem az értékeik miatt (ugyanis nincsenek...), hanem mert felépítettek együtt egy képet benned, minden rossz, amit a jelenlegi vezetés csinál.

Azt persze nem veszed észre, hogy impotens bandát ajnározol, akik külföldi érdekeket szolgálnak ki, de ez egy másik kérdés.

Visszatérve: annyira vártok a sokadik messiásra, hogy némi influenszeri segítséggel komoly tömeg vonult ki március 15-én egyetlen helyre. A többi ellenzéki megmozdulásra a kutya nem volt kíváncsi.

márc. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
16%

Nekem az a bajom V. J. férjével, hogy nem mond igazat és hülyíti az embereket. V. J. facebook bejegyzése után 10 ezer nevető ikon jelent meg. Erre V.J. férje azt mondta, hogy ez a magyar társadalom véleménye a feleségéről. Közben kiderült, hogy ő, 10 ezer vietnámi trollt vásárolt és ráengedte a felesége bejegyzésére. Vagyis csalt, hazudott.

Nekem az ilyen ember ne jöjjön közénk, mert előbb-utóbb minket is átver. Ez a pali poziciót akar szerezni bármi áron.

Már lebegtette, hogy még nem döntötte el, hogy EP-be menjen, de akár főpolgármester jelölt is lehetne. Röhög a vakbelem, túl sokat képzel magáról.

Én nem gondolom, hogy lesz olyan párt aki a listájára vesz egy ilyen hiteltelen embert. Mindig a fidesz nyakán élt amíg volt sok milliós poziciója addig nem akart kormányt buktatni. Most, hogy elvesztett mindent, már áskálódik.

Nincs rá szükségünk.

márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

"Közben kiderült, hogy ő, 10 ezer vietnámi trollt vásárolt és ráengedte a felesége bejegyzésére. Vagyis csalt, hazudott."

:O

Ez az infó honnan?

márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!