Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá hogy kiderül...

Mit szóltok hozzá hogy kiderült hogy igazából Varga Judit rugdosta/ütötte meg Magyar Pétert?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 29. 12:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Magyar Péter ellenzéki messiás sorozat legújabb epizódját olvashatják. Következő petike rész tartama: Volt feleségem többször megerőszakolt engemet!
márc. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Légy szíves, ilyet viccből se mondj, kérdező, egy ártatlanul bántalmazott gyönge nőről (Rogán Antalról) és Varga Juditról van szó!


Márpedig nem létezik kiszolgáltatottabb, védtelenebb asszonysors a 21. századi Magyarországon, mint Fideszes miniszternek lenni, saját testőrséggel, jogi diplomával - amikor legfennebb igazságügyminisztériumi, titkosszolgálati államapparátus segítségére számíthatsz!


Nem véletlenül készülnek közös szimpátiatüntetésre az anyaotthonok lakói, a bicskei árvák és az észak-magyarországi leányanyák a nemi erőszak áldozataival, Varga Judit és Rogán Antal melletti szolidaritásukat kifejezendő.


Rengeteg bántalmazott, megalázott nő sírta tele párnáját, amikor megismerte ezt a még nála is kiszolgáltatottabb, védtelenebb, semmilyen segítségre nem számítható asszonysorsot. A Frizbi adása után, ha figyeltél, hallani lehetett a zokogásukat az éjszakában - amikor felismerték, hogy létezik náluk is kiszolgáltatottabb magyar nő az országban!

márc. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, mondjuk tényleg elég megható volt. Nem tudom mi igaz belőle, de akik ismernek nárcisztikust, volt néhány aha élményük közben, az biztos.
márc. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
52%

13-as, abban igazad van, hogy Varga Judit néha nárcisztikusnak hat, de valójában szerintem nincsen ilyen személyiségzavara. Nem önként ment be áldozatot játszani (hatalmas befolyással bíró NER-miniszter létére), hanem mert Rogánék ráparancsoltak, hogy ezt kell csinálnia, ha jót akar magának.


A maga módján Varga Judit valóban áldozat, csak nem a Magyar Péteré, hanem a maffiáé, aminek ő maga is a része volt (és részben maradt), a Fideszé.


Gondolj bele:


1. Rávarrták a másik két fideszes által generált pedofil kegyelmi ügyet, amit ő csak ellenjegyzett, valójában a volt emberminiszter, Balog Zoltán lobbizott ki (ő bezzeg püspök maradt!) és a volt családminiszter köztársasági elnök, Novák Kakalin rendelte el.


2. Beígérték neki az EP-listavezetői címet, majd azt is visszavonták a kegyelmi ügy miatt, inkább az alkoholista, drogos, szexfüggő és buta Deutsch Tamást tették oda, jobb emberük nem lévén.


3. Odatették, hogy röhögtesse magát áldozati pózban egy bulvárműsorban, hülyét csinálnak belőle egy egész ország előtt (a valóban kiszolgáltatott, nehéz sorsú nőket és a valódi áldozatokat is megalázva ezzel!), rákényszerítik, hogy sajtóban teregesse a családi szennyest és úgy viselkedjen mint egy háromfogú békési cigányasszony a megboldogult Máunika-showban, a "Segíccség, hirtelen rájöttem, hogy áldozat vagyok, az uram egy állat!" című műsorban.


4. Közben a Fidesz-maffia politikusai nyilvánosan leleplezik szerencsétlent és sajtótájékoztatón mondják el, hogy a volt férje pusztán korrupt, nepotista alapon kapott sokmilliós állami fizetéseket (mert jelenleg így működik a magyar állam!), kizárólag általa - majd ezeket a válás pillanatában elveszítette, mivel már nem volt a férje. A tehetsége, képességei eleve nem számítottak semmit...


Erre mondják: aki korpa közé keveredik, megeszik a disznók!


Szegény V. Juditból és a szájából egy nagy, szelelő ánuszt csinált a saját pártja, amelyikért élt-halt és egy Máunika-show-szereplővé alacsonyították le, csak hogy bevédjék a NER-t és Orbán Viktort...

márc. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
14 Nem a Varga Juditra gondoltam hogy ő a nárcisztikus, de ezt nyilván te is tudod. Nem kellene úgy tenni mintha rá értettem volna. De nem ismerem őket, annyi hogy amiket mondott a volt férjéről azok közül tényleg néhány nagyon tipikus. Vagy jól felkészítették, nem tudom.
márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
68%

15-ös, bocs, úgy értettem, rá mondod (inkább rajta látszanak nárcisztikus személyiségjegyek - de róla sem gondolom, hogy valóban az volna).


Az ex-férj nyilvánvalóan nem nárcisztikus, éveken át meghúzódott a háttérben, sosem volt a politika vagy a bulvár homlokterében úgy, mint a neje.


Mindenki tudja, hogy az ex-férj csak azután fordult a nyilvánossághoz bármivel is, hogy a volt felesége politikai karrierje nyilvánvalóan kettétört a kegyelmi botrány után és a miniszteri lemondatást követően az EP-listavezetői helyről is visszavonta az állampárt, mivel rá is rá kellett varrni a kegyelmi ügyet, hogy le tudják zárni mihamarabb és Orbán népszerűségét ne érintse.


Nagyonis komoly önmérsékletre és emberi korrektségre vall, hogy az ex-férj az utolsó pillanatig figyelembe vette egy ilyen nőszemély karrierjét és nem akart neki ártani, mindaddig, míg esélye volt akár csak egy EP-listavezetésre.


Ezek után ez a nő, aki már lejáratódott egy kegyelmi botránnyal (hála a saját maffiapártjának is), kénytelen volt lemondani is, besározódott a Völner-Schadl-ügyben is, kénytelen kiállni egy bulvárműsor kamerái elé, bizonyítékok nélküli, megalapozatlan mocskolódással családi szennyest teregetni, csak hogy elterelje a figyelmet Rogán Antalról és arról, amit a saját szájával mondott el róla egy hangfelvételen.


Ez valóban nárcisztikusnak TŰNIK - de valójában alighanem csak zsarolják, fenyegetik a háttérben, kényszerítve, hogy eljátssza ezt a méltatlanul alantas szerepet.

márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Érdekházasságban nincs érzelem, és nincs fájdalom sem.

Csak érdek. Ha az megvan, nem éreznek semmi mást.

márc. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!