Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora tömegre számítotok...

Mekkora tömegre számítotok április 6-án MP tüntetésére, így hogy kijött a Varga interjú?

Figyelt kérdés
márc. 29. 19:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

A varga propaganda szöveg felmondás miben teszi semmissé hogy a propaganda minisztérium kiveszi a propaganda miniszterre terhelő bizonyítékokat egy vádiratból?


A bugyuták jucus hisztijén vannak leakadva aminek ügyébe még mindig nem tett feljelentést de bevallotta kézzel ütötte Magyart.

márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
A többszázezres számot eleve túlzónak tartottam. Esetleg akkor lenne rá esély, ha az influencer-tüntetés szervezői nyíltan beállnának MP mögé.
márc. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Kevésre.
márc. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudjuk, hogy milyen mértékben volt igaz, amit állított, és mi volt benne valótlan.

Biztosan volt köztük probléma, ami miatt végül válással végződött a történet, biztosan elhangzottak egymás felé durva dolgok mindkét részről, ez sajnos nagy eséllyel velejárója egy későbbi válásnak.


Ugyanakkor az, hogy Varga Judit ezzel most előállt, valószínűleg nem a saját ötlete volt, hanem a kormányhatalom vette rá valamilyen módon arra, hogy menjen el a Hajdú Péter-féle műsorba.

Egyrészt neki meg tudják mondani, mit kérdezzen és mit nem kérdezhet, másrészt viszont konkrétan Varga Juditnak sem volt érdeke az, hogy egy bulvárműsorban szerepeljen.

Ugyanakkor, ha valóban fizikailag bántalmazó kapcsolatuk volt, akkor nagyon sok lehetősége lett volna ebből kitörni... ha feltelezem, hogy oda-vissza hinta miatt ebből nem tudod kitörni, akkor is furcsa, hogy milyen álláspontot vett fel a témát érintő ügyekben.

Nekem nagyon gyanús, hogy az elmondottakat a szájába adták, a Fidesz érdekéből.


...(!!!)viszont(!!!)...


A fent írtak magánéleti kérdések, lényegében egy külön szál.


Arról vajon miért nem beszél Varga Judit, ami a felvételen elhangzott?


...vagy ez egy kettős hadművelet a Fideszes lejárató stábtól?

Egyrészről próbálják hitelteleníteni Magyar Pétert azt sugallva, hogy, ha bántalmazó, akkor másban is hazudhat, és megpróbálják egyben hitelteleníteni Varga Juditot is, hogy, ha Magyar Péter által sakkban tartott, bántalmazott személy, akkor nem az az erős nő, akinek mutatta magát, ergo hiába mondta azt, amit mondott, nem kell elhinni neki?


Nagyon durva és káros szerintem, amit a kormánypropaganda kitalált a Magyar Péter lejáratására, és, ha nem elég okos a nemzet, ennek komolyabb hosszútávú kárai és lehetnek a valóban bántalmazott nők vagy férfiak számára.


Gusztustalan dolgok folynak itt.


Ami az április 6-i tüntetést illeti, talán nem befolyásol sokat a Varga-féle magánéleti interjú, elvégre nem magánéleti kérdés kovácsolja össze az embereket.

A Fidesz próbálja elérni, hogy magánéleti kérdésekkel el lehessen fojtani az ügyet, így részükről van egy ilyen várakozás.


...de még egyszer: ez az egész lejárató kampány iszonyú gusztustalan.

márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Az előzőnél nagyobbra. Nem hiszem, hogy akik eddig hittek neki, azok közül most bárki komolyan venné a fideszes bulvárműsort!
márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem sokan lesznek kint. Már most rengetegen jeleztek vissza, és ha pár óra alatt is ezernél több embert tudott összeszedni kedden, másfél hét alatt még több embert fog tudni elérni.

Sőt szerintem ahogy fentebbi hozzászóló említette, az influenszerek, ha beállnának mögé. Nekem az az érzésem, hogy be fognak. De nélkülük is sokan lesznek szerintem.

Aztán majd meglátjuk.

márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Több tízezer vagy akár több százezresre is duzzadhat.
márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
500 ezertől 1 millió
márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
ELég volt, hogy kedvük szerint döntenek el hogy mit csináljanak
márc. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megközelítőleg annyian lesznek, mint az influencer tüntetésen (150 ezer ember), akkor szerintem sikeresnek lesz mondható.
márc. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!