Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi okozza azt, hogy látszatra...

Mi okozza azt, hogy látszatra gazdag az ország?

Figyelt kérdés

Persze, laikus, buta kérdésnek tűnik. Előrebocsátom.

Ma voltam egy fejér megyei cukrászdában, ami igen híres a környéken, legalább 200 ember volt ott, a környék tele autókkal.

De köztük nem láttam régi, lerúgott kocsikat, mind 10 évnél újabb autók.

Jöttek motorosok BMW motorokkal, rengeteg család jött. Mindenki kulturáltan öltözve, látszott, hogy van pénz az embereknél.

Mégis ott a kettősség, hogy a hazavezető út minősége katasztrofális, és minden rohad, ami állami.

Persze, tudom, most azokat az embereket láttam, aki megteheti, azokat evidens nem, aki nem teheti meg.

Ennyire szétnyílt a társadalmi olló?



márc. 17. 20:09
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Na, valami új a tele a teszko-vergődésed helyett.
márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
41%
Orbán Viktor
márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy roppant izgalmas kérdés, mégis ki és miért mondaná, hogy á, dehogy?
márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer menj el egy ételosztásra!

Na, majd az ottani tömegtől fogsz megvilágosodni...

márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
51%
nekem a bőröm alatt is pénz van és farkamon is szőr van , na ez már valami
márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szegénységgel senki se szeret villogni, a többségben benne van az, hogy szeretne gazdagabbnak látszani, mint amilyen, rengeteg lízingelt autó,hitelből pénzszórás, legjobb telefonok,legmárkásabb ruhákkal való veretés,miközben otthon majd összedől a ház.
márc. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
23%
Ezt írom már mióta. Jól megy az országnak a népnek. Aki akar és nem lusta szar és nem hülye az kapar és előre jut. A csóró azért csóró mert lusta vagy buta vagy mindkettő. Vagyonos emberek vannak mindenfelé, szórják a pénzt , új autók, új lakóparkokban lakások, az Ikea rogyásig, a boltok rogyásig minden pénteken, a plázákban sokmilliós kocsik. Ismerősem is jól élnek, nekem is jól megy. Ételosztáson az van aki életképtelen. Menjen dolgozni, annyi meló van, hogy migránsokat kell már behozni, de a lustának derogál a 200-300 netto inkább sorbaáll ingyenlevesért.
márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
62%

Igen, nagy az olló a zemberek közt. Sok ember egyedül, otthon él, mert nem tud kimenni az utcára pl.: betegség miatt: őket sem látod. Van, akinél a prioritásokkal van gond: nagyTV van, cigi szintén van, de folyamatos kaja nincs. Van, akispórolás hatására tud menni pl.: cukrászdába, vagy SZÉP-kártya (vagy más élelmiszertámogatós cucc miatt). Van, akik közösen összedobva tudnak éttermezni.

Nehéz kérdés amúgy ez, mert rengetegen kamuznak is: sipákolnak a másiknak, hogy "Jaj, de rossz az élet", majd másnap megy hambit venni.

márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
75%
"hogy migránsokat kell már behozni," igen és akik betanítótták a migráncsot azokat szépen kirúgták
márc. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
0%
Már ne haragudj de cukrázda nem egézséges oda pont nem gazdagok járnak.Pont olyan ételek vannak ott amiktöl jól érzed magad de nem táplálo.Ennyi erövel ha egy kocsmába sokan vannak az is a gazdagság jele?
márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!