Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen hatása lesz a Fidesz...

Milyen hatása lesz a Fidesz népszerűségére, ha kiderül, hogy Varga Judit hazudott és ő volt az, aki ököllel arcul csapta, megrugdosta szegény Magyar Pétert?

Figyelt kérdés
Magyar Péter szerint vannak szemtanúk.

márc. 30. 01:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem folyamatosan csökken.
ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
74%
"Lovász Dorottya elemző szerint a nőbántalmazás vádja a tömeg mérete alapján nem nagyon fogott Magyar Péteren, ezért most új módszerrel próbálja hitelteleníteni a Fidesz."
ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

12

Na arra kíváncsi leszek, hiszen teljesen dehumanizálta már a kormánymédia, el nem tudom képzelni, milyen más módszert tudnak még a nőverős kártyán kívül, hiszen ennél durvább dologgal már aligha vádolhatnák, mint amit eddig tettek.

ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#13

De nem dehumanizálta, erről beszéltem az előző oldalon is. Szó szerint ezt írtam, hogy ez lesz, ha sokan lesznek most, és megtelik a Kossuth tér, akkor ez a politika megbukott, értelmetlen lesz újra elővenni a bántalmazós kártyát, mert miután kiderült hogy hatástalan volt, kontraproduktív vergődés újabb kampányt indítani rá. Majd ez történt, és rögtön meg is jelent erről egy cikk, ami konrkétan így szól: "a nőbántalmazás vádja a tömeg mérete alapján nem nagyon fogott Magyar Péteren, ezért most új módszerrel próbálja hitelteleníteni a Fidesz." - tehát a mondatban az az állítmány, hogy "nem nagyon fogott".


Tehát sem a figyelemelterelés nem volt sikeres, de mindenesetre dehumanizálni viszont egész biztosan nem sikerült, miután az elmúlt 30 év rekord számú tömegét hozta össze, belföldről és külföldről ideutazókkal egyaránt...


Most egyébként a baloldali összemosással próbálkoznak, saját tábort igyekeznek megtartani. Szerintem ezzel is kicsit elkéstek, mert a mostani tüntetés pont a pozícionálására épült fel, de most nincs fontosabb szempont náluk egyelőre.

ápr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!