Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lenne rá igény? (...

Szerintetek lenne rá igény? ( többi bővebben lent )

Figyelt kérdés
Sziasztok, 20 éves vagyok egy kisebb telefonálgatos cégben dolgozok egyetem mellett,megkerestek, lényegtelen kik, hogy gyűjtsünk össze telefonszámokat Magyar Péter ellenes emberekről és továbbítsam nekik. Ők 2500 Ft t adnának telefonszamonkent, a lényeg hogy ellene indítanának tüntetést, úgymond lejáratnák magyar Pétert Nem nagyon érdekel a politika, de úgy érzem ez egy jo ajánlat, érdemes lenne elkezdeni telefonszámokat gyűjteni ?

márc. 30. 15:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy törvénytelen, még értelmetlen is. Javaslom, valami normális pénzkeresési lehetőséget keress inkább.
márc. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Nyugodtan, volt már ilyen fidelitaszos kezdeményezés "provokátorfigyelő" néven, azt leszámítva vagy 30 ponton törvénytelen az indítója böröc baluka országgyűlési képviselő lett jutalomból.
márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Téged kerestek meg?

Erre nem egy cég van aki végig telefonálja azokat a számokat amiket kapott és ő szervezi le a tüntetést / méri fel az igényt adott személynél és ennek függvényében továbbítja a megrendelőjének azt az infót, hogy kik lennének egy ilyen tüntetésre vevők?


Nem kéne már napközben ennyire beszívni. Ha tüntetést akarna bármelyik párt szervezni MP ellenaz nem így lenne megszervezve, mint amit te hallucinálsz.

márc. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább a hatóságoknak kéne jeleznek. Illetve kérdezd meg őket majd.
márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 HakapiszikMatyi ***** válasza:
87%
Fordíthatnád a bevételt magyar korrepetálásra kedves egyetemista.
márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd a rendőrségen
márc. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is ezen gondolkoztam, hogy ez így sajnos törvénytelen, de szép kis kalácsra való jár érte..
márc. 30. 16:00
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
provokáció a kérdés
márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ki keresett meg?
márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem provokáció a kérdés.. csak érdekelt a véleményetek. Köszönöm a válaszokat, úgy áll a dolog, hogy kihagyom ezt az egészet. Nem szeretném elárulni, hogy ki volt, aki keresett ilyesmivel.
márc. 30. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!