Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér Robi új mém' fotója...

Puzsér Robi új mém' fotója amit készített, igazán véget vett puzsér "pályafutásának"?

Figyelt kérdés

márc. 30. 16:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Nemszámít
Hallottamhasonlót
21 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Olyan nehéz lenne linkelni, hogy mire gondolsz?


Agybajt kapok, hogy mindenki össze vissza kérdéseket rak fel olyan újságcikkel alapján amit csak ő olvasott de azt feltételezi, hogy mindenki más is képben van.

márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
mert a kérdező igénytelen
márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs facebookom, de láttam a fotót valahol amit nem találok, sajnos nem mentettem, pedig azt hittem igen,


Bocsánat.

márc. 30. 16:32
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj! Nem tudnád most kikutatni? Lecsekkoltam Puzsér fb oldalát, de nem tudom, hogy mire gondolsz.
márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sincs faszbúkom (csicska retkek, mindenért tiltanak)


Tehát leírom, amit láttam Puzsé oldalán.


Két TEK-es van a képen.


"- Én be nem megyek. Nadrággal dobál, és könyveket dob le a polcról."

márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam nincs, mire gondolsz. De Puzsér erővel kivert magának egy olyan pozíciót a nyílvánosságban, hogy kb. bármit mondhat.
márc. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert Puzsér titokban a fidesznek dolgozik
márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%

Ha valóban az, amit az 5 ír, akkor nem, ez nem olyan kép, ami véget vetne a pályafutásának. Szerintem ügyetlen viszont, ha ilyeneket rak ki, nem lenne szabad pártolnia Magyar Pétert a bántalmazási vádakkal kapcsolatban. Én aztán tényleg rühellem ezt a maffiát, ami a nyakunkon ül, és látom, hogy mivégre megy a figyelemelterelés, de szerintem az, amit Varga Judit a nyilvánosság elé tárt, valszeg igaz. Az elmesélésből lejön, hogy egy nárcisztikus pszichopata a csaj, és valszeg zsák a foltját alapon megtalálták egymást Magyar Péterrel, két önelégült ember játszmája lett leírva a nő által. Puzsér meg elfelejti, hogy Magyar Pétert a politikai szerepében kellene csak támogatni, nem olyan vádakkal szemben, amik igazak is lehetnek.


De ez nem fog véget vetni a karrierjének, aki követi a munkásságát, tudja, hogy milyen idealista, látja rajta, hogy a remény miatt fellelkesült és tolni próbálja a szekeret abban a reményben, hogy végre tényleg megszabadulunk ettől a rablóbandától.

márc. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Ha nem tudja a kérdező belinkelni, hogy mi a francról beszél, akkor jelentse mindenki a kérdést.
márc. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#4 Nem lehet, hogy valamelyik nagyon okos Megafonos tette ki?
márc. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!