Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem durva egy kicsit, hogy...

Nem durva egy kicsit, hogy mekkora népszerűségre tett szert Magyar Péter? Tovább infó lejjebb.

Figyelt kérdés

Tehát nem pozitív értelemben gondolok a kérdésre, hanem negatív irányból szeretném megközelíteni. Ez előtt senki se tudott egy szót se róla, vagy a létezéséről sem, és most ezek után mindenki bekajálja a dumáját. Teljesen úgy történik, mint amikor a H betűs illető beszélt anno németben, és azonnal az egész nép kajálta a dumáját mindenféle gondolkozás nélkül.


Megértem én, hogy kell a változás, mert akarják az emberek, hogy bukjon a kormány, meg legyen valami más végre és satöbbi, de azért ez a rajongás ami körülötte megy azért már túlzás. Egyenlőre semmit nem tett le az asztalra, hogy ilyen bizalmat kapjon szerintem.


márc. 30. 19:55
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon sokan szeretnek imádni valakit. Most ő van soron.
márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
76%
Éppen azok miatt tartunk itt, akik már "letettek valamit az asztalra" az elmúlt 34 évben.
márc. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%
Ez csak a jele annak, hogy mennyire elégedetlen a magyar nép. Ja, durva, hogy mekkora népszerűségre tett szert, ez mutatja, hogy mennyire tele van a f.sza a magyar embereknek.
márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nemtudom. Ha más lenne kormányon akkor sem fogok tudni magánrepülővel járni, akkor sem fogok tudni évente 5x elmenni a kanári szigetekre nyaralni, és akkor sem fogják meggyógyítani a rákot, ha véletlenül az lennék. Teljesen jól élek. Na meg mi számít jó életnek? Afrikához képest mindenki jobban él. :) Van saját lakás, autó, munka, tudok kicsit félretenni, évente egyszer elmegyünk nyaralni (többre úgy sincs idő munka miatt), sose volt baj az EÜ-vel, mindig eljutottam 1 héte belül mindenre, és amikor műteni kellett akkor is 3 nap múlva kaptam időpontot műtétre. Ha meg valamilyen diagnosztikai dolog kellene és esetleg a kevés CT/MRI miatt több időt kellene várni, akkor arra van külön biztosításom, és a biztosító 1 héten belül garantálja a diagnosztikai eljárást.


Szóval igazából nincs mire panaszkodnom, lehet hogyha más lenne kormányon akkor rosszabb lenne..


Persze rengeteg dologgal nem értek egyet, amit a kormány csinál, mert vannak teljesen f@szságok. Főleg a propaganda média, meg ez a propaganda kampányok amiket elköltenek, az teljesen szánalmas, néphülyítés.

márc. 30. 20:02
 5/31 anonim ***** válasza:
92%
Honnan tudod hogy nem lenne jobb? Nézz szét egy Norvégiaba mi az életszínvonal, amit te annak nevezel az semmi
márc. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Persze, de Norvégiában teljesen más a gazdasági mutató, mint itthon, a természeti adottságok miatt. A mi országunknak nincsennek olyan természeti adottságai, amivel feltudnánk magunkat tornászni a csúcsra. :)
márc. 30. 20:07
 7/31 anonim ***** válasza:
93%
#4: Én nem akarok magánrepülővel járni, még külföldre sem akarok utazni. Nekem az is elég, ha a gyerekemet megfizetett tanító néni tanítja, mert a munkabére nem magánrepülőbe van tankolva, amivem az alkalmazottam külföldre süttetni a p.csáját.
márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
86%
*amivel az alkalmazottam külföldre jár süttetni a p.csáját.
márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
#7 Most eléggé szépen emelték a fizetésemet. Párom is ilyen munkakörbe dolgozik, és az emeléssel máris többet keres nálam, szóval :)
márc. 30. 20:09
 10/31 A kérdező kommentje:
fizetésemet = fizetéseket*
márc. 30. 20:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!