Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit mondhat el valakiről, ha...

Mit mondhat el valakiről, ha a Facebookon követi Magyar Pétert, Varga Juditot, és Gulyás Gergelyt is?

Figyelt kérdés
Mármint ez milyen politikai beállítódottságra vallhat?

márc. 31. 18:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Facebookon nem politizálok.
márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Ki találta ki ezt a hülye követés facebook kifejezést, katasztrófa.
márc. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
X1 Na, hogyhogy?
márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Talán nyitott mindenre és semmit nem vesz kézpénznek az illető. 😉
márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Azt követ akit jólesik, nem érdekel a facabook.
márc. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Biztos szeret követni.
márc. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez leginkább azt jelenti hogy érdeklik őt az események, amiket közvetlenül az érintettek osztanak meg.
márc. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
40%

Valószínűleg objektív tájékozódásra törekszik közvetlenül a forrásnál.

Az objektív vicc volt 🐏 Teljes objektívitashoz az összes hőst bekell követned, Gyurcsány Ferenc,Marky Zay Péter, Hadházy Ákos, Donáth Anna,Orosz Anna, Juhász Péter,Deák, Bohár.


Az objektívitáshoz érzelmeket ki kell zárnod, egyiket sem utálhatod, mert akkor alkalmatlan vagy a tárgyilagossághoz.


Mindig kérdezik tőlem, (mivel három driplomával rendelkezem), hogy xy miért tett olyan baromságot. Mindig elmondom nekik, hogy ha ők is abban az érzelmi nyomásban lettek volna, nem tudhatják, nem-e hasonlóan cselekedtek volna. Tiszta fejjel könnyű okosnak lenni, jó döntéseket hozni.


Én is megpróbáltam ezt, sajnos olyan aljasak a fidesz szekerét tolók, hogy nem bírtam hallgatni, Orbán hangjától a gyomrom felfordul. Talán Schiffer András az , aki próbál középen mozogni, nagyon nehéz ez, el sem tudjátok képzelni. És Puzsérban is tiszteletre méltó, hogy pl. Kiállt a pesti srácok mellett, mert tiltotta a fb és a youtube is. Tehát nem tűri el, ha igazságtalanság történik legyen az akár hazug, fidesz szekerét toló entitás is.

márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Schiffer akinek a fidesz propagandista ujsagiro sug ha elakad? XDDDDDD
márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én nem követek senkit, csak szimplán megnézem mindkettőt.

Gulyás nem érdekel

ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!