Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is van így ezzel,h sokkal...

Más is van így ezzel,h sokkal többet várt a Magyar Péter féle hangfelvételtől? Illetve sokkal rosszabbat feltételez a NER-ről,mint ami a hangfelvételből kiderül?

Figyelt kérdés

Bekészítettem a popcornt ,h végre valami igen komoly Orbán Viktorra személyesen nézve is súlyos felvételt fogok hallani. Ehhez képest egy 1perces kis vacak, ahol semmi olyan nem hangzik el, amit eddig ne feltételeztem volna a NER-ről, sőt én ennél sokkal rosszabbat feltételeztem mindig is.

Nem látom magam előtt,h ez bármilyen szinten csak megkarcolná a rendszert, aki értelmesen gondolkodik,az eddig is pont ugyanolyan véleménnyel volt a NER-ről, a fidesz szavazókról pedig ez bőven lepereg. Legnagyobb jóindulattal is max azt tudom elképzelni következménynek,h Rogán Antal kicsit háttérbe kerül egy ideig.



márc. 31. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Igen,én is többet vártam a felvételtől,sajnos ez így önmagában kevés
Nem, ez már bőven elég hozzá,h a fideszes és bizonytalan szavazók jelentős részét is meggyőzze
32 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Gyurcsány Ferenc nem engedte neki, hogy mindent publikáljon!


Csak a vak nem látja, hogy Magyar Péter csak Gyurcsány Ferenc újabb, ócska próbálkozása! Még Márki-Zay Péter is jobb volt!

márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Ez még csak az első felvétel, van még ott, ahonnan ez jött.
márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
1: figyelj, szerintem a reggeli székrekedésed is Gyurcsány miatt van.
márc. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Ezeket már mind tudtuk... Semmi újat nem mondd. Orbán Viktorról legyen személyi aktája
márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Nem lehetsz éles kés a fiókban.


Konkrétan az igazságügyi miniszter mondja el, mit csináltak Rogánék.


Ráadásul ez egy teszt is, mert ha nem történik semmi egyértelműen bizonyítja, amit kell biztosítania a felvételnek. 22-es csapda, bármit tesznek, az rájuk nézve nem jó. Ezért kellett a Frizbi mese, átveni a közbeszéd irányítását.

márc. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nemtom,én egy fideszest nem láttam,aki ettől kiábrándult volna a rendszerből, és az ügyeletes fanyalgók is eltolják maguktól,h ez semmit nem ér. Csak a hardcore ellenzéki szavazókat mozgatja meg,akik már amúgy is évek óta ki vannak éhezve bármire ami egy kicsit gyengítheti a NER-t, de ez elég vágy vezérelt gondolkodás,h ugyanaz a pár100ezer ember jól egyetért ebben,h mennyire rossz a rendszer,aztán csodálkozik,h másik 3 millió meg megszavazza.
márc. 31. 21:10
 7/17 anonim ***** válasza:
41%
Most ugyanazt mondtad el szó szerint mint Puzsér. Van egyéni gondolatod is kedves kérdező?
márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nemtom, én Puzsértól csak annyit láttam,h odáig van Magyar Péterért és minden megmozdulására ki is ment és mindenhol bevédte, ő is vágy vezérelt módon kapaszkodik belé.

Úgyh. nemtom, mi ugyanazt az adást néztük e Puzsérral kapcsolatban.

márc. 31. 21:21
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
A kérdésed leírásába szó szerint ugyanazt mondtad. Most nézted meg a korábbi podcastot ugye?
márc. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nemtom ,melyik ugyanaz, de nem hallgattam podcastet Puzsérról, csak a facebook kiírásait meg a tüntetéseken lévő nyilatkozatait láttam. Bármi hasonlóság max a véletlen műve, ha ő is erre a következtetésre jutott, akkor több esze van, mint gondoltam.
márc. 31. 21:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!