Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A háttérhatalomnak mi volt a...

A háttérhatalomnak mi volt a célja a covid-oltásokkal?

Figyelt kérdés

Szó volt az oltásigazolványok bevezetéséről (talán be is vezették, nem tudom meddig haladt a dolog), de aztán elsikkadt a dolog.

Megriadtak a néptől, vagy eleve nem is volt cél bevezetni?



#COVID #covidiktatúra
márc. 31. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Ez egy ostoba konteó.
márc. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Közbeszólt az Orosz-Ukrán konfliktus. A brutális meggazdagodás volt a célja, ami be is jött.
márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Chipet ültettek beléd. Belém hármat is :) De mindhármat más kezeli és ezért néha azt sem tudom hogy jövök vagy megyek :)
márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Alex Fly ***** válasza:
84%
Kérdezd meg tőle! Vagy attól a batomtól,aki kitalálta...
márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Akik kaptak oltás nagyon gyenge lett az imunrendszerük szinte mindent el kapnak.A gyogyszer ipar meg gazdagodása volt cél csak ott kezdödöt a gond hogy, kutya semm vásrolt oltást amitt vettek az is meg semmisiteték mert senkinek nem kellet.Igy nem tudták pénzt szorni hiszen minden rajtuk marat igy meg nehéz lopni.
ápr. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Pedig már úgy voltam vele, az oltással kapcsolatos spekulációk háttérbe szorultak.
ápr. 1. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

Ez:

[link]

ápr. 1. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az egész covid mizériával az volt a célja valakinek (szerintem mondjuk nem a nemlétező háttérhatalmaknak, hanem a nagyon is jól látható vezető politikusi rétegnek), hogy teszteljék, mi az, amit az emberek még hajlandóak eltűrni, ha adnak nekik valamit, amitől rettegni lehet (covid), és ellenségképet (oltatlanok).
ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Alex Fly ***** válasza:
0%
És persze szerinted mégis mi célja lehet egy védőoltásnak? Szöget versz vele a falba, vagy mi?
ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!