Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki mond igazat...

Szerintetek ki mond igazat Varga Judit vagy Magyar Péter ?

Figyelt kérdés
Megnéztem azt az exkluzív interjút amit Varga Judit adott Hajdú Péter-nek a Frizbiben és teljesen ledöbbentem hogy volt képes ennyi időn át együttélni egy ilyen pszichopata szörnyeteggel s nemcsak a lelki terrorra gondolok hanem bizony olyan is elhangzott az interjú során hogy terhesen nekilökte őt a falnak, bezárta őt a szobába korlátozva ezzel a személyi szabadságát. Amikor végignéztem ezt az interjút azt gondoltam hogy ez a Magyar Péter egy komplett elmebeteg, mentálisan nincs rendben valami nála főleg ha azt nézzük hogy egy késsel járkált a lakásban megfélemlítve az ott tartózkodókat
ápr. 1. 20:05
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

Ma este 21.00 Super TV2

Látható ez az exkluzív interjú Varga Judittal

ápr. 1. 20:09
 2/25 A kérdező kommentje:
Én Varga Judit-nak adok igazat
ápr. 1. 20:10
 3/25 anonim ***** válasza:
4%
VJ mond igazat, de ha nem az se érdekel! MP egy troll, egy bohóc! a külföldi érdekek végrehajtó jobb keze, egy csicska! van sok híve akik lelkesen követik őt a pásztorkutyát, és bééééégetnek közbe! Cirkusz, hiteltelenség és ámítások jellemzik, egy senki.
ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
MP mond igazat, Varga Judit politikai motivációból cselekszik amit mindenki lát 60 iq felett
ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
A fidesz birka birkázik azért ez is kemény állapot xDDDD
ápr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Te itt reklámzod??



Az benne volt, hogy Jucus megpofozta Petit?



Pedig Jucus azt mondta 21.-ben, hogy bántalmazó nem kaphat felügyeleti jogot, ehelyett Péter minden 2. héten velük van.



“Isztanbuli egyezmény hiszti”by Judit Varga



04.06🇭🇺

ápr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

“ VJ mond igazat, de ha nem az se érdekel! MP egy troll, egy bohóc! a külföldi érdekek végrehajtó jobb keze,”



Nektek mindenki az, aki nem Fideszes… Ha orosz/kínaikkal haverkodik akkor nem is baj, akkor haver, szeretjük

ápr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van, kérdező, neked adta ki Tóni, hogy reklámozd?
ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
4 130 feletti iq-val jelentkezem, fogalmam sincs mivel nem ismerem őket zemélyesen, de a J hihetőbbnek tűnik számomra, nem vagyok fideszes, csak ismerek bántalmazókat.
ápr. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

20:20


Ja, 4 év után jön vele elő, mikor Peti bátorkodott Juci mentora ellen elindulni?!


Kicsitl átlátszó, de Fidderek csak 😍😍😍

ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!