Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki mond igazat...

Szerintetek ki mond igazat Varga Judit vagy Magyar Péter ?

Figyelt kérdés
Megnéztem azt az exkluzív interjút amit Varga Judit adott Hajdú Péter-nek a Frizbiben és teljesen ledöbbentem hogy volt képes ennyi időn át együttélni egy ilyen pszichopata szörnyeteggel s nemcsak a lelki terrorra gondolok hanem bizony olyan is elhangzott az interjú során hogy terhesen nekilökte őt a falnak, bezárta őt a szobába korlátozva ezzel a személyi szabadságát. Amikor végignéztem ezt az interjút azt gondoltam hogy ez a Magyar Péter egy komplett elmebeteg, mentálisan nincs rendben valami nála főleg ha azt nézzük hogy egy késsel járkált a lakásban megfélemlítve az ott tartózkodókat
ápr. 1. 20:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Kérdezzétek Schiffert a független szakértőt.

[link]

ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy szr házasság volt, ölték egymást mindketten, de V.J. interjúja tartalmaz érdekességeket. Például, ha ő foglalkozott bántalmazott nőkkel a munkája során, akkor miért kellett titokban tartani egy nárcizmusról, bántalmazásról szóló könyvet? Mintha egy ügyvéd eldugná a felesége elől a diplomáját válás közben, meg ne tudja, hogy ismeri a törvényeket.😃
ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
76%
17: mindenki tudta, de senki nem tett semmit?? Ha igaz a Varga mese és ez amit mondasz, akkor gratulálok!
ápr. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
89%

Mindketten igazat mondhatnak a saját néző pontjukból nézve.

De nekünk ez tökre lényegtelen és irreleváns, a lényeg a hangfelvétel emberek, ébresztő!!!

ápr. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
0%
Varga Judit mond igazat. mp szóra sem érdemes.
ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!