Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek ki mond igazat...

Szerintetek ki mond igazat Varga Judit vagy Magyar Péter ?

Figyelt kérdés
Megnéztem azt az exkluzív interjút amit Varga Judit adott Hajdú Péter-nek a Frizbiben és teljesen ledöbbentem hogy volt képes ennyi időn át együttélni egy ilyen pszichopata szörnyeteggel s nemcsak a lelki terrorra gondolok hanem bizony olyan is elhangzott az interjú során hogy terhesen nekilökte őt a falnak, bezárta őt a szobába korlátozva ezzel a személyi szabadságát. Amikor végignéztem ezt az interjút azt gondoltam hogy ez a Magyar Péter egy komplett elmebeteg, mentálisan nincs rendben valami nála főleg ha azt nézzük hogy egy késsel járkált a lakásban megfélemlítve az ott tartózkodókat
ápr. 1. 20:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Az úgy megvan, hogy Magyar Péter abszolút nem beszélt családi dolgokról?

Varga Judit meg csak azért teregette ki a családi szennyest mert a valódi kérdésekre pl a hangfelvétel tartalmára kínos lenne a kormánynak reagálni, így azt remélik, hogy ezzel elterelik a figyelmet, a társadalmat ténylegesen érintő kérdésekről.



A kérdésre válaszolva összintén letojom, hogy a magánügyi krizisükben melyiknek van igaza, ez rájuk tartozik.


Ne engedjük elterelni a figyelmet a releváns kérdésekről, amik ténylegesen befolyásolják a mindennapjainkat!

ápr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
10 Nyilván nem akarják hogy hatalomra kerüljön. Most ezt nem is értem mit kell ezen annyira csodálkozni. Azért beszél a MP-ről, mert ő épp marhára hatalomra akar kerülni. Ha nem lett volna hirtelen sztár, nem beszélt volna róla most. Ez annyira gyenge érv, és tényleg ilyenekkel van tele a net meg minden. Valami konkrét terv, elképzelés, felnőtt viselkedés?
ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

20:37


Ja, majd felkeresik a tanárait is, hogy mondjanak róla rosszat?


mondok egy példát: Volt alkalom mikor Péter nem ette meg a tökfőzeléket, hát ez nem felháborító? Meg neg öö igen, Péter miatt kellett átállítani tegnap az időt, emiatt mindenki vesztett egy órát.



Nem a hangfelvételről kellene beszélni???



Ja, ha gondjuk van ott a bíróság, bár Jucus elkotyogta, hogy Petit pofozta, de arról, hogy Peti megütötte-e arról nem… :(

ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
A hangfelvételről mit mondjon? Nem láttál még soha legalább egy filmet? Az emberek ügyeskednek, bárki van hatalmon összevissza haverkodik cimbizik szövetségeket próbál kötni. Az ellenzék is ezt csinálja. Az a nem mindegy hogy mennyire, és mi célból. Ha állandóan alap dolgokon megy a fennakadás, az komolytalan. Én nem tudom komolyan venni így az ellenzéki dolgokat jelenleg sajnos, pedig szeretném :(
ápr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%
Magyar Péternél van az igazság.
ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Varga Judit mond igazat mert nő és a metoo óta tudjuk, hogy a nők szava akkor is többet ér, ha semmi konkrét tárgyi bizonyíték nincs.
ápr. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Mi ismerjük VJ-t és a férjét is. Jelen esetben VJ igazat mond, függetlenül attól, hogy a Fideszben való ténykedese nem jött be.
ápr. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

21:10


Márcsak azért is mert Fideszes!!! Mindenki tudja, hogy a Fidesz a legtisztább, legőszintébb, legegyenesebb csoport, akik tiszta lelkiismerettel midig igazat mondanak, sosem hazudnak, sosem, egy erős országot építettek, az ellenzék meg irigy ezért támad.

ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kit érdekel az igazság? Mitől magasabb rendű az igazság? Mindenki hazudik! Ember ez politika! A hazugság művészete :D Fel kéne már ébredni.
ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, amit mond, de számomra nem az rajzolódott ki az interjúból, hogy egy nő terrorban volt tartva, hanem az, hogy két érzelmileg éretlen, hatalmi játszmába beragadt ember gyilkolta egymást 16 évig. Én elhiszem a Magyar Péter késsel mászkálását, de Varga Judit pofozkodását, rúgásait is. Sokan élnek így sajnos. Szomorú, hogy tanult, képzett emberek is.
ápr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!