Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik még most is a Fideszre...

Lord Gauldoth kérdése:

Akik még most is a Fideszre szavaznátok, nektek nem számít amit Varga Judit mondott a hangfelvételen, és az, hogy ezt még a Fidesz sem cáfolja?

Figyelt kérdés
Nem kell ettől még sem Gyurcsányra vagy valamelyik hozzá köthető pártra, sem Magyar Péterre szavazni. Nem kell, hogy egyből tudjátok, hogy kire másra szavaznátok, de nektek ez még mindig nem elég, hogy elpártoljatok tőlük? Mikor már egyértelmű a bizonyíték, hogy bármit megtehetnek és meg is tesznek?

ápr. 2. 22:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%

Nekem "adott" pénzt a fidesz és a szűk családomban is sokaknak, nekem ez elég. Nálunk megy a gyerektámogatás is, szüleink mind nagyon örültek a 13. havinak olyan dolgokat vettek amire amúgy nem tellene, sokat kéne gyüjteni. Tesóm örült az szja mentességnek, olyan olcsó lett a tömegözlekedés diáknak hogy azon elképedtem mikor mondták nevetséges áron vagy ingyen utazgatnak össze vissza. Nekem ezek számítanak nem éreztem seggberúgásnak. És örültem hogy nem jön a nyakunra a migránshad. És igen , a fülöpszigeteki meg bangladesi az "normális" kultúra a szedett vetett arab fekete az meg kultúrálatlan vadember , elnézést ez van "rasszista" is vagyok. És örültem, hogy ha nem is tökéletesen, de Ukrajnának se adunk pénzt paripát fegyvert nyakló nélkül, és nem köpjük le naponta az Oroszokat sem ahogy diktálnák. E mellet én elnézem, hogy van stikli van csalás zsebtömés és nem tökéletes minden.


Egyik ellenzéki pártból sem nézem ki hogy jobb lenne, Magyar Péterből sem. Vagy régebben olyanokat nyilatkoztak tettek ami teljes mértékben elfogadhatatlan volt számomra, vagy teljesen esélytelen idealista mikropártok.

ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

#21 Felpontoztalak, mert ennek tényleg válaszjellege van. Nem értek egyet, de nagyon nem, de ez legalább értelmes írás volt.


Szerinted a megannyi év alatt más sem adott volna ennyit? Gondolod, hogy más még kevesebbet adott volna?


Mert még mindig nálunk a legmagasabb az adózás az EU-ban. Nálunk a legdrágább a benzin a pékáru. A 13. havi nyugdíjat az MSZP hozta még be, még Medgyessy idején, nem a Fidesz.A bérek nálunk a második legalacsonyabbak.Olyan országok is beelőznek minket, akik 15 éve a vicc szintjén voltak hozzánk képest. Pl. Románia, Szlovákia. És a korrupció szintje is csak Bulgáriában nagyobb. És ezt most úgy 3 perc alatt gyűjtöttem, ami eszembe jutott.


A migránsok jó, hogy nem jöttek, ez igaz. De ez nekem édes kevés ahhoz, hogy elfogadjam őket.

ápr. 3. 13:41
 23/30 anonim ***** válasza:
67%
A Mihazánkon gondolkodom erősen, mert ami jó az alap fideszben vagyis szavakban megvan a fideszben az bennük is megvan, túl is tolják sokszor, ami meg rossz a fideszben számomra, lopás csalás korrupció azt még nem tudom, mert ha hatalomra kerülnének akkor derülne ki csak hosszú távon. De ott is az a baj hogy kevés a támogatottság, a teljes ellenzék ellenük is van, és így nehéz nyerni. Bekerülni be tudtak most,nem mikropárt de 2/3 ellen ez kevés, a Jobbik régi szintjére talán eljutnak de az is kevés volt. Szóval nem tudom... ha nem Fidesz akkor talán a Mihazánk de 2026 még távoli
ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
40%

22, hát kösz, de ha a pontszámra mennék itt...:D Az van hogy feltételezések, mi lett volna ha..ha nincs öszödi beszéd 2006, stb. Tudom ezeket az adatokat de ezek az adatok olyanok, hogy találni másikat ami meg nem ezt mondja, árnyalja.

Azt tudom tapasztalat, Románia egy szép fekvésű segglyuk már elnézést én nem irigylem őket nem mennék oda élni..Azt is tudom, hogy ausztriába ha bemegye a boltba rengeteg termék jobb áron van. DE az élet a lakhatás a szolgáltatás sokkal sokkal drágább ott, meg nekem pl nem tetszik Bécs, hogy úgy néz ki már mint egy arab ázsia..nemrég volt egy szép eset mikor minden végtagját és fejét vágták le egy tesónak az utcán, felgyújtottak éttermeket bandaháborúból..nemtudom ez itt nem hiányzik nekem. de pl az autópályamatrica olcsóbb :)


A 13. havi meg lett szüntetve útközben azt is tegyük hozzá. A bérekkel nekem nincs bajom vállalkozom, és azt látom nagyon megnőttek a bérek. Nemrég nettó 200eft az jó volt és ma már 500 eft a jó vagy több persze. Nagyot nőttek a bérek. Kovid alatt nekem pl segített a kormány sok dologban.De nagyon nem értettem egyet másik sok dologgal oltás kártya kijárási stb, szóval kettős az érzés. 27 % áfa az katasztrófa az nagyon üt engem is ! Szlovákiában jobbak a bérek ez tény, de nem olyan nagy mértékben és szektorfüggő

ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A hangfelvétel nem változtat semmin. Eddig is sejtettük mi folyik a háttérben.

Magyar Péter viszont kimondott olyan dolgokat, amiket eddig senki, pláne nem egy fideszes.

Szavazni még nem lehet más pártra, ezt ő is megmondta. Jelenleg minden a NER része, vagy gazdaságilag össze van vele fonódva.

Ha alakul egy új párt, akkor meglátjuk.

ápr. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Hát, hogy mondjam szépen kulturáltan…. Fuuu hogyan…. Á már meg is van. A magyarok végtelenül ostoba, gerinctelen alakok, akik csak a saját magukat nézik valamibe/valakinek, az a fajta mentalitás/gondolkodás mód amit tanúsítanak, az nagyon durva. “Há amásik az job vóna? Há kapok fé kiló kumplit, az hatalmas segicség. Nicsen gazdasági terv de, 4 évente megtudnak győzni egy kis ezzel azzal, bezzeg ha a másik jöne nem lenne ez. Nem lenne ijen jó világ.” És ezek vannak többségben. Akik nem akarnak változtatni, mert jó az ismert ganaj, mint az ismeretlen jó. Sok Stockholm szindrómás, tanulatlan, együgyű. Amikor valami új jön aki ismeretlen (MZP), arra az a válasz hogy “ez nem tud semmit, nincsen tapasztalata… mit akar így?!” Aki belülről bomlasztaná ezt a rohadhat rendszert (most speciál Magyar Péter) “hát ő is volt fideszes volt, mit akar egy exfideszes ő hiteltelen”

Aki meg régebben le tett valamit az asztalra csak ki csinálták (Vona Gábor), de újult erővel megpróbálja újra arra meg az a válasz “erre szavazni? Erre?!?! Hát ez ez itt magunkra hagyott!! Egy áruló!!!” Így már lehet látni, hogy a sok sok változtatni nem akaró, szerint “nincsen alternatíva, nincsen jobb.. így kénytelen vagyunk a Fideszre szavazni”.

ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
40%

Hangfelvételen szerintem az jön le, hogy provokált kérdés volt.

Kényszerítették a választ. Nem tudom bizonyítani, hogy valós állítás hangzott - e el.

ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

#27


Ez most komoly? Egy halál nyugodt természetű beszélgetésről van szó. Meg amúgy ha nem igaz, miért nem cáfolják, és miért akarják lejáratni?

ápr. 4. 22:57
 29/30 anonim ***** válasza:

#28 Ha neked ez a felvétel "halál nyugodt természetű" akkor nem ugyanazt a felvételt hallgattuk vagy nem érted mit jelent ez a szóösszetétel.

Amúgy cáfolták, nem egyszer, nem egy ember.

ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, azóta, hogy kiírtam a kérdést, hallgattam utána, hogy pontosan egyszer, egy ember mondta, hogy "reménytelen helyzetben lévő ember kétségbeeset vagdalkozásával nem foglalkozunk". Asszem ez egyszer hangzott el. De ha nem lenne igaz, akkor nem foglalkoznának vele, és lenne első számú cél őt lejáratni.


Én erről a hanganyagról beszélek:

https://www.youtube.com/watch?v=pO5e8s7-omA


Ez szerintem minden csak nem fenyegető hangnem, stb. Ez egy beszélgetés.

ápr. 4. 23:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!