Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lenne a véleményed arról,...

Mi lenne a véleményed arról, ha Magyar Péter a Kétfarkú Kutya Párttal fogna össze?

Figyelt kérdés
Most ha lehet, azt a részét hagyjuk figyelmen kívül, hogy MP és a KKP megnyilvánulásai alapján erre mekkora esély van. Ha ez a helyzet előállna, hogyan vélekednél róla?
ápr. 3. 12:42
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Én örülnék neki, a kutyapárt eddig nem korrumpálódott, mint a nagy pártok.
ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

2022 januárjáig ellenzéki összefogás támogatója voltam, 2022 januárja óta illegalitásba vonulva a Kutya pártot támogatom, viszont tudnám támogatni Magyar Pétert is a szavazatommal ,szóval, ha összefognának, (amire 0% az esély a valós életben,) nyugodt szívvel szavaznék le rájuk.


MZP, MP és MKKP hármuk kijelentésében egy a közös, hogy a jelenlegi ellenzéki tömb soha nem lesz képes leváltani a Fideszt még 2124-ben sem, a Fidesz leváltásához, előbb az ellenzéket kell leváltani, olyanra, ami nem épült be a NER-be.

ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy na egy bűnöző lerontotta a pártot a jelenlétével. A Kutyapárt számomra lenullázza magát, de a fanatikus messiásvárókat megkapják cserébe
ápr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lord Gauldoth ***** válasza:
46%
#2 válaszával 100%-ban egyetértek.
ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez az amit a fidesz sulykol és sokan be is veszik: "az ellenzéket kell leváltani".

1. Ez Orbánnak jó, hogy az elégedetlenek nem őt utálják elsősorban, hanem az ellenzéket.

2. Mi az,hogy az "ellenzák leváltása"? Ha szerinted másképp kellene csinálni, mint ahogy ezt ma az ellenzéki pártok csinálják, akkor alapíts pártot és építsd fel. Ha te jobban csinálod, akkor a mai híveik elhagyják ezeket a pártokat és a Te pártodat fogják követni.

ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lord Gauldoth ***** válasza:

Nevetségesen leegyszerűsíted a politikát. Sok ezer más dolog mellett a propagandán múlik a legnagyobb rész, aminek működtetéséhez hatalmas pénzek mennek el. Ha nem is hiszed el, hogy a Fidesz ezért van hatalmon, mert minden rágalmazását mindenhonnan önti mindenkire, akkor gondolom a dollárbaloldalozós dolgot kajáltad. És mit gondolsz, a dollárok mire mentek el, ha nem az ellenzék kampányának finanszírozására?


Nem annyi az egész, hogy jót kell mondani. Hatalmas pénzügyi tőke kell, hogy egyáltalán el tudj indulni valamilyen szinten. És a politikának sok más színtere van. Kraktergyilkosságok, szónoki készségek, átverések, popularizmus stb.

ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

5-ös


Áruld már el, komolyan kérdezem röhögés nélkül.... xD hogy te az ellenzéki pártokban mi a sz...rt látsz még 14 vereség után? miben reménykedsz? :D hogy az évek óta az 1-2%-os pártok majd hirtelen 30-40%-osak lesznek ? :D Felnőtt emberek hogy lehetnek ennyire naivak ? xD

ápr. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: nem az én gondolataimmal vitatkozol, mert amit írtál, annak semmi köze nincs ahhoz. ami én írtam.


De mielőtt belemennénk a részletekbe, kérlek, mondd el, hogy szerinted mit jelent az "ellenzék leváltása" és ez hogyan történne és szerinted ki csinálná (nem név szerint, hanem milyen emberek/szervezetek/csoportok).

ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!