Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Pottyantós Edéné Puzsér újabb...

Pottyantós Edéné Puzsér újabb rap gyöngyszeme. ballib roma ellenesség?

Figyelt kérdés

Orbán egy roma vajda, Ballib Puzsér Dopeman anyukájával k..zösül, Dopeman fogyatékos hugával kapcsolatban is valami negatívat mond. Most ki is vágott belőle Puzsér némi c..gányozást, de azért maradt benne…

Ez a ballib tolerancia?

https://www.youtube.com/watch?v=1ONXHcm8n3c



ápr. 3. 15:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A három részre szakadt Magyarország idejében az erdélyi fejedelmek is vajdanak nevezték. Jelentése koronázatlan király.


Orbán Viktor egy vajda, nem kérdés.

ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#9

Meg a Dubnói vajda.

ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A vajdás dolgot megválaszolták.


Hogy kivel közösül: Ez a gangster rap műfaj. Dopemant a saját pályáján hívta ki.

ápr. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy Dope kezdte, amikor elkezdte Puzsért azért támadni, mert kritikus Orbánnal szemben. Majd aztán ugyancsak Dope volt az első, aki magánéleti dolgokat kezdett el kapargatni. Kölcsön kenyér visszajár.
ápr. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Én eddig Dopemant és művészetét nem kedveltem. A '80-as években merész, alpári rap szöveket írt és előadott, segített Ganxsta Zolinak szöveget írni, ez szerintem jó volt. Ijesztő is volt. Volt benne egyfajta csibészség, -nek a bája.


Sztem., most már Puzsér ijesztőbb...


Nem, Dopeman ijesztőbb, mind2(ket)tő


Sztem a biztonság egy jó dolog. Nyugat-Magyarország, Buda... Kőszeg...stb


reméljük ez csak egy show-só, egy punkráció egy amúgy békés világban

ápr. 4. 18:47
 16/20 DK-s ***** válasza:

Ganxta, Dopemman, és a többiek csak "műanyagok". Káromkodások, ronda szavak, hogy felkeltsék a figyelmet.


Puzsér viszont más. Kb akkora k'csog mint én. Ösztönösen agresszív, nem tudatosan.


Sokkal veszélyesebb mint a másik kettő, együtt.

ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16

Ki volt Magyarországon valaha is igazi rapper? Talán csak a néhai Paja G.

ápr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A rap egy gyenge utánzata a magyar kántálásnak, rigmusoknak, mondókáknak, a vőféjek rímes beszédének. Mindezek gyenge utánzata a rap. Eltanulták egy külhonba szakadt magyartól a feketék, és alpári, illetlen dolgokra kezdték használni.


Olyanok, mint az olaszok. Eltanulták a lepény receptjét, azt máig azzal flexelnek, hogy pizza.


Plusz a rap erőszakos, nőgyűlölő.. hol van a romantika a vörös rózsák, kuka az egész. a magyar rap meg jó. kivéve xyz-ét

ápr. 5. 13:04
 19/20 anonim ***** válasza:

#18

Persze, mindent a magyarok találtak fel....

ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
És természetesen "mindent a magyarok találtak fel...."
ápr. 12. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!