Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne Magyar Péter politika...

Ez lenne Magyar Péter politikai álláspontja? Amit kimondott a saját szájával xyz interjúkban, beszédekben, alább:

Figyelt kérdés

Euro bevezetése – tehát a Brüsszel központú pénzügyi politikának való alárendeltség (a svájci típusú pénzügyi függetlenség feladása).


Nemzetközi Ügyészség alárendelése a magyar jogrendszernek (jogi, törvényi függetlenség feladása, ez szinte sehol sincs, az EU-ban sem, még Szlovákiában sem).


A Momentummal egyetértene politikailag (Opre Romané-stül, Roma Lives Matter-estül, Donáthostul , új SZDSZ-es magyargyűlölettel együtt: („Olyan, hogy magyar nincs.”-Donáth)), csak a momentumosok „összegyurcsányozták magukat”.


A Kutya Párttal összefogna, egyetért velük (liberalizmus, könnyű drog liberalizáció).


De mit gondol az ukránok fegyver-támogatásához, katonai támogatásához?


A gender nyomuláshoz az óvodákban, iskolákban, könyvesboltokban?


Egyetért a tömeges illegális migrációval fekete Afrikából? Muszlim országokból? Magyarország és Európa etnikai képe, radikális, rövid távú megváltoztatásával, eliszlamizálásával?


Mert ha liberális, a mai értelemben, és a Rangos interjúban ezt mondta a saját szájával, akkor ezeket is igenelnie kell.



ápr. 3. 17:22
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
#5 definiáld a "hazaáruló" jelentését! Csak, hogy ugyanazon szavak alatt ugyan azt a fogalmat értsük.
ápr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:

8-as


Nemzetközi Ügyészség alárendelése a magyar jogrendszernek (jogi, törvényi függetlenség feladása, ez szinte sehol sincs, az EU-ban sem, még Szlovákiában sem).


ok, hibás. Elírás.


JAV


Nemzetközi Ügyészség alá rendelése a magyar jogrendszernek (jogi, törvényi függetlenség feladása, ez szinte sehol sincs, az EU-ban sem, még Szlovákiában sem).


alá rendelése (alávaló, alárendelése)


bocsánat.

ápr. 3. 20:34
 13/44 Lord Gauldoth ***** válasza:
#8-as. Köszönöm, hogy ilyen szépen megírtad. Tökéletesen leírtad, amit én is akartam, de így akkor én már nem. (Leszámítva, hogy az elírást észre sem vettem. Az agyam egyből átfordította a helyes formára, annyira evidens volt, hogy mire gondolt :D )
ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:

#5 eddig nem volt szimpatikus figura, mindig is Orbánt tartottam az egyetlenegy alkalmas miniszterelnöknek.


Most engem, kedves kérdező, teljesen meggyőztél Magyar Péterrel kapcsolatban, igazad van. Ezentúl őt támogatom, Orbánnak lejárt az idő.

ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
🐑🐑🐑
ápr. 4. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:

A "bal" -oldalhoz egy "bal"-fácán illik, nem egy ilyen Ken-baba, aki ötösre felmondja a 444-et és a HVG-t.


Inkább egy ilyen nyáladzó Hadházi, vagy egy Bidé-Bájden illene nektek. Vagy egy "jóképű" Gyurcsány. Hagyjuk már az újításokat.

ápr. 4. 16:57
 17/44 anonim ***** válasza:

#12 Te tényleg hülyét csinálsz magadból tesa.

Nem vagyok nyelvtannáci, leszarom hogy egybe írod vagy külön az "alárendelése" szót. Azt kéne felfognod hogy ezek (vagy ti) nem attól vannak beszarva mert a "Nemzetközi Ügyészség alárendelése a magyar jogrendszernek " az fájó lenne mert az a Nemzetközinek fájna. Attól van a para hogy a magyar jogrendszert alárendelik a Nemzetközinek, akkor veszne el a függetlenségük. Te azt sem tudod értelmezni amit eléd tesznek hogy leközöld.

ápr. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:

Magam írom a sok okosságot. amúgy.


Akkor jav.:


Nemzetközi Ügyészség alá való rendelése a magyar jogrendszernek (jogi, törvényi függetlenség feladása, ez szinte sehol sincs, az EU-ban sem, még Szlovákiában sem).


Így jó?


Vagy


A magyar jogrendszer Nemzetközi Ügyészség alá rendelése (jogi, törvényi függetlenség feladása, ez szinte sehol sincs, az EU-ban sem, még Szlovákiában sem).


Így biztos jó.

ápr. 4. 17:39
 19/44 A kérdező kommentje:

És igen akkor elveszne Magyarország jogi-, törvényi, törvényhozási, törvényalkotási önrendelkezése.


Tehát a baloldal és Magyar Péter egyelőre konkrétan csak a magyar Jog és Igazségügyet, törvénykezést valamint a magyar pénzügyet tenné Brüsszel irányításúvá, a tömeges migráció, hadügy, gender csak lebegtetve van. De a Rangos interjú alapján azt is. Ez Magyarország önrendelkezésének feladása, az európai birodalom: a Brüsszel központú EU alá rendelése, alá vonása.


Ez az önrendelkezés feladása. ÉN ÉLTEM MAJD EGY ÉVET PL. BRÜSSZELBEN IS. ANGOLUL IS MEGÉRTENEK, MIÉRT NEM MENTEK ODA? MIÉRT HOZZÁTOK BRÜSSZELT IDE?


EZ, MAGYARORSZÁG, A MAGYAROK ORSZÁGA. AKI NEM ÉRZI MAGÁT ANNAK, VAGY NEKI ITT NEM TETSZIK, AZ MENJEN BRÜSSZELBE ÉLNI.



Nem vagyok megafonos, Ezek csak a tények. Azok short videóban nyomulnak fizetésért, nem vagyok videós. Nekem ez csak kikapcsolódás. nehéz az élet kevés a csok, kevés a fizu, kell valami szórakozás az életben.


Majd jobban odafigyelek a helyesírásra, fogalmazásra, hogy a továbbiakban is még színvonalasabban megörvendeztessek mindenkit.

ápr. 4. 18:00
 20/44 anonim ***** válasza:

Ettől egyik sem válna Brüsszeli irányításúvá csak köteleznének minket a szabályok betartására.

Baj ha átlátható és konzisztens szabályink vannak?

Baj ha nem hetente változnak a törvényeink? (lehet előre tervezni)

Baj ha olyan fizetőeszközünk van ami stabil?

Ezek mellett megtarthatjuk a szuverenitásunkat és az önrendelkezést.

Bevettek minket két klubba (NATO, EU.) Mi adtuk a piacainkat ők küldték a pénzt. Nagyon sokáig nem érdekelte őket hogy marhaságokra költjük (le van térkövezve az ország, vannak kilátóink az alföldön, és lomb nélküli lombkorona sétányaink). De még azt a kevés szabályt sem tartjuk be amit elvárnának ezért. Szerinted nem szégyen az hogy mi vagyunk ebben a két klubban a kerékkötői mindennek? Én nem csodálkoznék rajta ha kitennének minket. Nem volt megalázó amikor a vezérünket kiküldték egy szavazásról?

Ha ebbe a társaságba vágytunk (nyugat) akkor el kéne fogadni a szabályaikat, egy irányba húzni hisz egy közösség csak úgy lehet erős még ha néha le is kell nyelni a keserű pirulát. És akkor lehet hogy neked sem lesz kevés a fizud (mert jönnek a vendégmunkások), és másoknak sem kell külföldre menni a boldogulást keresve.

ápr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!