Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne Magyar Péter politika...

Ez lenne Magyar Péter politikai álláspontja? Amit kimondott a saját szájával xyz interjúkban, beszédekben, alább:

Figyelt kérdés

Euro bevezetése – tehát a Brüsszel központú pénzügyi politikának való alárendeltség (a svájci típusú pénzügyi függetlenség feladása).


Nemzetközi Ügyészség alárendelése a magyar jogrendszernek (jogi, törvényi függetlenség feladása, ez szinte sehol sincs, az EU-ban sem, még Szlovákiában sem).


A Momentummal egyetértene politikailag (Opre Romané-stül, Roma Lives Matter-estül, Donáthostul , új SZDSZ-es magyargyűlölettel együtt: („Olyan, hogy magyar nincs.”-Donáth)), csak a momentumosok „összegyurcsányozták magukat”.


A Kutya Párttal összefogna, egyetért velük (liberalizmus, könnyű drog liberalizáció).


De mit gondol az ukránok fegyver-támogatásához, katonai támogatásához?


A gender nyomuláshoz az óvodákban, iskolákban, könyvesboltokban?


Egyetért a tömeges illegális migrációval fekete Afrikából? Muszlim országokból? Magyarország és Európa etnikai képe, radikális, rövid távú megváltoztatásával, eliszlamizálásával?


Mert ha liberális, a mai értelemben, és a Rangos interjúban ezt mondta a saját szájával, akkor ezeket is igenelnie kell.



ápr. 3. 17:22
A kérdező szavazást indított:
IGEN
NEM
12 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 A kérdező kommentje:
Ja, és egyetért bizonyos formában az eutanáziával. (valamelyik Gulyás interjú). Hmm.
ápr. 3. 17:24
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Ez eddig tetszik. 🙂
ápr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
69%
Mindent bele Peti!
ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
69%
Jaja, kösz, hogy összeszedted, egyre szimpatikusabb a pali. Eddig egy hülye ripacsnak gondoltam.
ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Jól kommunikál, jó közszereplő, csak hazaáruló. Hazaárulóból jobb lenne egy tehetségtelen. Jobb lenne egy balfácán.
ápr. 3. 17:55
 6/44 anonim ***** válasza:
76%
Hazaáruló könnyű rámondani sok emberre, Orbán aki kezet fog Putyinnal ő mi?
ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
25%
Ha ezeket akarja, akkor nálam kuka..
ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%

1.Miért lenne baj ha bevezetnék az eurót? Pénzügyi függetlenség feladása. Szerintem nagyon is tudtunk volna örülni az eurozona átlagos inflációjának. Csak úgy megkérdezném tőled mellékesen hogy milyen az a svájci típusú pénzügyi függetlenség feladás? Pillanatnyilag a svájci frank árfolyama veri az eurót ergo teljesen független más valutáktól.

[link]


2.Itt sajnos elakadtam, kérlek erősítsd meg hogy van 8 általánosod.

Idézek tőled: "Nemzetközi Ügyészség alárendelése a magyar jogrendszernek"

Ha a nemzetközi ügyészséget alárendelik a magyarnak akkor nem nekünk kell igazodni hozzájuk hanem nekik hozzánk, ergo az eu alárendeli magát a magyar jognak.


De ne hagyjuk ezt ennyiben, értem hogy mire gondolsz csak az ellenkezőjét írod. Mi ezzel a baj? Miért lenne baj ha alá lennénk rendelve a Nemzetközi Ügyészségnek? Talán akkor nem történhetett volna meg hogy a mi adónkból fizetik ki a vejko vidéki villanyosítása miatt visszavont pénzeket? Nem épül lomb nélküli lombkorona sétány? Nem turkálhatnak ügyészségi iratokba olyanok akiknek semmi közük hozzá? Halottál te valaha a fékekről és ellensúlyokról?


3-4. Mindegyik párt programjában vannak mások számára is elfogadható dolgok. Kérdés hogy ebből mit érez magáénak.


5.Azok után hogy a nagy hiszti ellenére viktorunk is aláírta szerinted mit kellene gondolni egy olyan srácnak aki ott dolgozott pár évet Brüsszelben?


6.Ebben az országban a gender a kutyát sem érdekli, engem sem és szerintem téged sem. Azt az esetet kihagytam pedig sanszos hogy azt sem tudod mit jelent :)


7.Miért zavar téged a migráció amikor így is ezer számra hozzuk be a harmadik országos munkavállalókat? Nézz már körül és láss. Azok nem itt akarnak letelepedni akik illegálisan jönnek, nem tudnád őket vasvillával sem erre kényszeríteni. Nekik a jó kövér német, angol, francia segíjkére fáj a foguk. Ezek mellett ugye ha illegálisan jönnek akkor nem megállapítható hol léptek az eu területére ezáltal oda kell őket visszatoloncolás esetén is küldeni (ebben az esetben szerbia).


8.Nem kell igenelnie még ha liberális akkor sem, vannak saját gondolatai ahogy észrevettem. Igenelni neked kell ahogy a kérdéseid alapján leszűröm mivel leközölted az aktuális propagandát de még azt is hibásan :)

ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
12%
Eu seggnyaló nem kell ide, momentum pártoló sem, a gendert migránst ide be ne hozza! Ha ezzel akar kampányolni akkor nagy baj nem lesz ,csak a liberális ellenzéket osztja majd meg .
ápr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
76%

A nemzeti ünnepen elmondta az úgynevezett nemzeti minimumot pontokba szedve. Azok alapján jobbközép.


https://www.youtube.com/watch?v=HTr6S-a5JzQ

ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!