Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne Magyar Péter politika...

Ez lenne Magyar Péter politikai álláspontja? Amit kimondott a saját szájával xyz interjúkban, beszédekben, alább:

Figyelt kérdés

Euro bevezetése – tehát a Brüsszel központú pénzügyi politikának való alárendeltség (a svájci típusú pénzügyi függetlenség feladása).


Nemzetközi Ügyészség alárendelése a magyar jogrendszernek (jogi, törvényi függetlenség feladása, ez szinte sehol sincs, az EU-ban sem, még Szlovákiában sem).


A Momentummal egyetértene politikailag (Opre Romané-stül, Roma Lives Matter-estül, Donáthostul , új SZDSZ-es magyargyűlölettel együtt: („Olyan, hogy magyar nincs.”-Donáth)), csak a momentumosok „összegyurcsányozták magukat”.


A Kutya Párttal összefogna, egyetért velük (liberalizmus, könnyű drog liberalizáció).


De mit gondol az ukránok fegyver-támogatásához, katonai támogatásához?


A gender nyomuláshoz az óvodákban, iskolákban, könyvesboltokban?


Egyetért a tömeges illegális migrációval fekete Afrikából? Muszlim országokból? Magyarország és Európa etnikai képe, radikális, rövid távú megváltoztatásával, eliszlamizálásával?


Mert ha liberális, a mai értelemben, és a Rangos interjúban ezt mondta a saját szájával, akkor ezeket is igenelnie kell.



ápr. 3. 17:22
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%
40, akkor szüljél te is baxomaxád lesz támogatás ne itt pattogj ha nem tetszik el lehet innen menni aztán adózol máshol. A gyerek az érték,mert fogy az ország, te meg nem vagy érték , aztán ennyi, ezek a tények.
ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Menjél te máshová, oda ahol ingyen van minden az ilyen lehűtők szerint. Én a sajátomat felneveltem, nem arra tátom a szám, hogy más adjon enni nekem vagy a családomnak, meg oldja meg az életem összes problémáját.
ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%
Támogatás...baxki, ha olyan világ lenne, mint régen amikor abból éltél, amiért megdolgoztál, már felkopott volna az állad az egész pereputtyoddal együtt. Éhenkórász.
ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Akkor neked sem kell semmi támogatás, pl rendőrség sem, meg börtön, se jog. Old meg magad. Odamegyek , leöllek, elveszem mindened, aztán lehet pattogni hogy a te munkádból nem tudtad megoldani hogy megvédd magad. Az adó az ilyen..abból fizetik azt is hogy a büdös segged megvédjék, meg azt is hogy a gyerekeket támogassák. Nem kívánságműsor, hogy ez kella

az meg nem. Akkor legyen mindent vagy semmit, de akkor védd meg magad attól aki majd legyak a francba..

ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!