Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Féltek Magyar Pétertől?

Féltek Magyar Pétertől?

Figyelt kérdés
Magyar Péter olyan ijesztő és veszélyes hogy a volt igazságügyi miniszter és testőrei a takaró alá bújva rettegtek tőle

ápr. 4. 03:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
Egyelőre nem.
ápr. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
25%
Én szerintem a háttérben már kezdetektől fogva összeesküdött Túrcsánnal és tőle kapott parancsot, hogy mészárolja le hideg vérrel Mucust.
ápr. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
47%
Vidéken vannak a barátai, ezek szerint aki akarja, az még a fővárosban el tudja kaptatni azt a sinterest.
ápr. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
35%
Pontosan melyik testőr bújt takaró alá?
ápr. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
4-es csak erősen túloztam, csak annyira vedd komolyan amit írtam mint amennyire komolyan vetted a Varga Judit Hajdú Péternek adott interjúját
ápr. 4. 05:33
 6/31 anonim ***** válasza:
16%
5: Azt komolyan lehetett venni a te marhaságoddal ellentétben.
ápr. 4. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
6-os szerintem nem, azért találták ki ezt a családon belüli erőszakot mert ki került egy hangfelvétel és hiteltelenné akarják tenni Magyar Pétert
ápr. 4. 05:49
 8/31 A kérdező kommentje:
6-os meg amúgy is jogos amit írtam a valóban ilyen erőszakos ez a Magyar akkor a testőrök miért nem csináltak semmit?
ápr. 4. 05:53
 9/31 anonim ***** válasza:
74%

"Pontosan melyik testőr bújt takaró alá?"


Valszeg azok, akik 0-24-ben ki voltak rendelve az igazságügyminiszter mellé, hogy megóvják a testi épségét.

ápr. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Látszik, hogy a DK-nak nem jött be a magyar péter-féle kamupárt, mert pont tőlük és a fiókpártjaiktól veszi el a legtöbb szavazatot.
ápr. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!