Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet Magyar Péterre a...

Igaz lehet Magyar Péterre a mondás, hogy tolvajból lesz a legjobb pandúr?

Figyelt kérdés
Maffiaállamból kiszakadva azt hitelesen csak egy onnan érkezett ember tudja kritizálni és lebontani?

ápr. 4. 13:14
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Orbánnál betegebbet nem látni úgyhogy tényleg nála csak jobb lehet.

Lebontani meg ahogy nézem sikerrel csinálja... :) Hajrá Magyarország!

ápr. 4. 15:04
 12/25 anonim ***** válasza:
34%

Hány éves vagy kérdező? 15? Naivság az van. Semmit nem bontott le és a diktátorokat senki nem szokta leváltani szabad választások útján. De további jó álmodozást. 2026-ban majd ide írom neked, hogy én megmondtam.


Most már tudom miért ilyen sz@rok a Pisa tesztek...sötétek a diákok mint az éjjel

ápr. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Lord Gauldoth ***** válasza:
85%

"Most már tudom miért ilyen sz@rok a Pisa tesztek...sötétek a diákok mint az éjjel"


Mert ha igazad van, és 15, akkor nagyon illendő lenne így lealáznod. Ez a helyes viselkedés, igaz? Amúgy meg attól, hogy mást gondol (én sem hiszem, hogy már lebontotta volna), akkor már csak csitri gyerek lehet? Csak azért kérdezem, mert én például egyetlen Fidesz szavazót sem értek, mégsem hiszem, hogy mind 15 éves lenne.


Magadról adtál ki bizonyítványt a megnyilvánulásoddal. Érvelj, vitatkozz, ne személyeskedj!

ápr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem tolvaj, se nem oligarcha, se nem NER-es, csak egy gyalog szerepre szánt figura (ahogy novák,varga), aki beáldozható bármikor, csak használják/használták őket a mocskos ügyeikhez. Pl. Kegyelmi botrány.
ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 18042 ***** válasza:

„tolvajból lesz a legjobb pandúr?”

Így az igaz: tolvajból, még nagyobb tolvaj lesz. Egyébként rendkívül unalmas már, hogy mindennap ezzel a bunkó, nagyképű, beképzelt, köpönyegforgató, tolvaj, hazudós undorító féreggel foglalkoztok. Ehhez képest még a patkány is úriember. Különben is tipikus példája a táposnak, úgy néz ki, mint egy gnóm. Ha valaki jó lekeverne neki egy pofont úgy elrepülne, hogy a lába nem érné a földet.

ápr. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
15. nyilván haraggal viseltetsz mert leleplezi a Fidesz szörnyű bűneit lopásait hatalmi visszaéléseit. De a harag az rossz tanácsadó! És lám igaz a mondás.
ápr. 16. 07:47
 17/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ha valaki szerint normális dolog, egy mentálisan sérült alakban Messiást látni, csak azért, mert azt mondja, amit a kormányellenes gyűlölködők, hallani szeretnének, közben elvakult módon nem venni tudomást a "mellékes információkról"...

Szerintem ott azért lehetnek gondok fejben.

Az nem gond éppen, ha akad kontroll a kormány ellenében, de ha a Momentumos ellenszenves nyálasok lecserélődnek egy másik nyálas csapatra, sok minden nem változik a Parlamentben.


--------------

"Fidesz szörnyű bűneit lopásait hatalmi visszaéléseit."

Abban mi a jó, hogy a balos média agymosásait, szelektív látását kell szajkózni, nem törődve az elért eredményekkel, nem tudom.

Ha elüldöznétek a kormányt, jönnének a Feri haszonlesői, Alex kiszolgálói (hogy ne szóljak erotikus kifejezésekkel), neked attól nem lenne jobb. Sőt az árát te is megfizetnéd, mint mindenki. Hacsak nem vagy haver.

ápr. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17. "Ha valaki szerint normális dolog, egy mentálisan sérült alakban Messiást látni"


Most ugye Orbánra gondoltál? Mert a többi hozzászólásod sajnos ezt tükrözi... :(


Csak egy agymosott nevezi a Fidesz lopásait agymosásnak és nem hiszi el hogy ebből a szajréból épül Orbán rezidenciája milliárdokból és Orbán strómanja Lölőke jachtozza el a magyar emberek tisztes jövedelmét.

A kirablottak védik leginkább a kirablóikat.


Ha tényleg mérnök volnál akkor a valóság leképeződhetne az elmédben sokkal tisztábban. Nehéz lesz az ébredés a hosszú álomból...

ápr. 16. 08:22
 19/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ezek nem érvek. Manapság minden normális országban vannak gazdag emberek, akik munkát adnak másoknak.

Tudtad? Nem a kommunizmus győzött a fejlett világban.

Ez csak szimplán irigység a gazdagokra.

Szerintem a "Lölőkézés" eleve gáz, akiktől ezt hallom, nem az eszükkel villannak, de ettől az embertől rengeteg család megélhetése függ gyakorlatilag, vagy másképp fogalmazva neki köszönhetik a havi fizetést.

Probléma.

ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

19.

Ez valami kabarétréfa? Vagy tényleg száműzöd a valóságot a politikából?

Egy mérnökember, legyen büszke rá hogy jól informált és tények alapján alakít ki véleményt. Plusz ha eddig téves úton járt akkor meghajlik a valóság előtt... légy szíves tedd ezt te is!!!


Ne mond már hogy Tiborcz Orbán veje véletlen nyert annyi közpénzt amiből a közvilágítási botránya volt ahol vissza kellett fizetni a magyaroknak az Unió felé a milliárdokat hogy ne vizsgálódjanak a közbeszerzési visszaéléseknél?


Hallottad már beszélni Magyarország leggazdagabb emberét Mészáros urat? Alany állítmány nincs egyeztetve. Nem én mondom hanem az ősfideszes Pesty László, hogy ez valahogy tényleg nincs így jól.

Na ő az az ember Lőrincke, aki önhatalmúlag ennyi vagyont az életbe nem szerzett volna.


Simicska bukta óta Orbán nem bíz meg nála okosabb emberekben ? Vajon miért?

ápr. 16. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!