Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet Magyar Péterre a...

Igaz lehet Magyar Péterre a mondás, hogy tolvajból lesz a legjobb pandúr?

Figyelt kérdés
Maffiaállamból kiszakadva azt hitelesen csak egy onnan érkezett ember tudja kritizálni és lebontani?

ápr. 4. 13:14
1 2 3
 21/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Ezek már lerágott csontok, engem nem érdekel ilyen pitiner irigykedés. Az egészet kellene látni a kormány tevékenységében, nem csak a problémákat kipécézni szerintem.

Vagy épp elüldözni kormányt és utána a vízözön (Donald Tusk).

Nagyobb gond szerintem, a 16. komment elárulja, hogy víziókra, sajátos kitalációkra építesz:


"...nyilván haraggal viseltetsz mert leleplezi a Fidesz szörnyű bűneit lopásait hatalmi visszaéléseit. De a harag az rossz tanácsadó!"


Nem nekem írtad, de engem biztosan nem az motivál, akiket fantáziálsz magadban. De ha ilyeneket kitalálsz, akkor simán fogékony lehetsz 444-szeres agymosásra is. Miközben sugárzik szavaidból a kormány elleni vak gyűlölet.

Más szemében a szálkát.

A harag rossz tanácsadó, gondolj bele.

ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Nem lehetsz valami penge a társaságodban sem bocsi.

Hogy ugyanazt visszaírod nekem amiket leírtam egy mérges hozzászólónak.

Tényleg a Fidesz színvonalért le kell ásni a földbe ha beszélgetni akar az ember... ismét bebizonyítottad. Sebaj.

ápr. 16. 12:45
 23/25 Szervizmérnök úr ***** válasza:
23%

Ezzel a mentalitással csak azt éritek el, hogy ilyen és hasonló fórumokon sokan már hozzá sem szólnak, meghagynak titeket egy álomvilágban, amit a 444.soros belétek táplált.

Inkább csak csendben szavazunk.

ápr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 18042 ***** válasza:
0%

„Ahelyett, hogy vakon kiállsz a kedvenceid mellett”

Te, illetve ti is ugyanezt teszitek, vakon kiálltok az általatok favorizált párt mellett, ez nem probléma? Ezenkívül gondolkodás nélkül, vakon elhiszitek, amit a médiátok töm az okos kis buksitokba. Milyen érdekes, ha egy jobboldali vakon hisz a saját médiájának az Fideszes agymosott, ha egy baloldali vakon hisz a saját médiájának, az nem agymosott, az aztán a hiteles. Ha esetleg ez az alak hatalomra kerülne és nektek nem tetsző dolgokat csinálna (ami igen valószínű), akkor is imádnátok? Kíváncsi lennék, hogy 2002-2010 között kit imádtatok?

Szervizmérnök úr! Teljesen egyetértek veled.

A politika kategóriában a pontozásból látszik, hogy főleg milyen oldaliak irkálnak ide. Itt hiába pontozzátok le a szerintetek rossz oldali válaszokat, a valódi szavazáson úgyis megbuktok, a szuper zseni Magyar Péteretekkel együtt. Így mondják: Magyar Péter a történelem szemétdombjára fog kerülni.

ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Lord Gauldoth ***** válasza:

#24


"Te, illetve ti is ugyanezt teszitek, vakon kiálltok az általatok favorizált párt mellett, ez nem probléma?"


Tévedsz. Én pont hogy nem vakon megyek mint a fideszesek többsége. Az elmúlt 4 szavazáson mindig másra húztam az "x"-et és most sem egyértelmű számomra, kire szavazzak. Jelenleg sem tudom biztosan legközelebb kire fogok. Csak azt tudom, hogy az Orbán-Gyurcsány tengely már bizonyított. Ezekre szavazni olyan mint kérni az ostort. Tudjuk, hogy fájni fog.

ápr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!